Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Turystyka bez swojego wiceministra
Premier Mateusz Morawiecki odwołał ze stanowiska wiceministra Dariusza Rogowskiego.

 
więcej... [KOMENTARZE (2)]

TUI Poland drugi w Polsce
Touroperator poprawił swój wynik finansowy za zeszły rok rozliczeniowy i wskoczył na pozycję wicelidera polskiej turystyki.

 
więcej...

Turystyczny świat spotyka się w Berlinie. Polska oferta ze specjalnym wydaniem Wiadomości Turystycznych

 
Już jutro rozpoczną się największe targi turystyczne świata – ITB w Berlinie. Jak co roku będzie się dyskutować o najważniejszych trendach kształtujących ten segment gospodarki. Polskie produkty promowane są m.in. w specjalnym wydaniu WT (pobierz bezpłatnie) więcej...

Bardzo niejasna nowa ustawa turystyczna
Nowa ustawa turystyczna wchodzi w życie 1 lipca tego roku. Jej zapisy budzą wiele wątpliwości wśród agentów, które rozwiać ma ministerstwo w trakcie szkoleń dla branży.

 
więcej... [KOMENTARZE (2)]

Czytaj w najnowszym numerze WT 04/2018


Agenci stacjonarni muszą włączać się do dużych sieci

Nierozsądnie byłoby uważać, że Google nie jest konkurentem portalu turystycznego, myślę jednak, że nasza strategia mocno odróżnia nas od tej wyszukiwarki, w której internauci chcą znaleźć narzędzie do zrealizowania planu, czyli zarezerwować bilet czy hotel- mówi Robert Gołuński, prezes Travelplanet.pl w rozmowie z Marzeną German. 

więcej...

patronat 
więcej...

Tour Salon startuje - pobierz bezpłatny przewodnik po ofercie
Redakcja Wiadomości Turystycznych przygotowała specjalne wydanie "Wakacje2018" dedykowane targom Tour Salon. Publikacja jest użytecznym przewodnikiem po imprezie i najlepszych kierunkach turystycznych skierowanym do branży i konsumentów.
Można z niej korzystać w komputerze i na urządzeniach mobilnych.

Tradycyjnie czytelników gazety i wszystkich przedstawicieli branży turystycznej zapraszamy do stoiska Wiadomości Turystycznych nr 1 w pawilonie 7.

CZEKAMY NA WAS! 
 
więcej...

pobierz bezpłatnie
Targi Turystyczne-najnowsze wydanie 2018
Redakcja Wiadomości Turystycznych przygotowała specjane wydanie prezentujące imprezy targowe zaplanowane na bieżący rok. Kompendium zawiera szczegółowe informacje skierowane do wystawców i profesjonalnych odwiedzających.

więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 03/2018

Wycieczki szkolne pod specjalnym nadzorem
Ostatnie miesiące upłynęły w stolicy Mazowsza pod znakiem problemów związanych z organizowaniem wycieczek szkolnych. Pismo Biura Edukacji Warszawy 
z wytycznymi dla dyrektorów szkół sparaliżowało rynek turystyki szkolnej. Wątpliwości wyjaśnia Marcin Litwinowicz, naczelnik Wydziału Finansów i Infrastruktury Oświaty warszawskiego Biura Edukacji.


więcej...

Merigo zaprasza na szkolenia
Wraz z początkiem lutego rusza kolejna edycja cyklu bezpłatnych szkoleń dla biur podróży – Merigo Meeting Tour. Spotkania z agentami są organizowane przez firmę Merigo już po raz piąty, nieprzerwalnie od 2014 roku. Tym razem prezentacje będą miały miejsce w 6 miastach: Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Warszawie i Białymstoku.


więcej...

patronat
Tour Salon już za tydzień!

W imieniu organizatorów zapraszamy do odwiedzenia Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, które odbędą się w dniach 9-11 lutego 2018 roku w Poznaniu.


więcej...

Młodzi eksperci turystyki rywalizowali w regionach

Za nami etap okręgowy V Olimpiady Wiedzy o Turystyce, w tym roku przebiegającej pod hasłem „Turystyka folklorystyczna – barwy regionu”. Trzydziestu najlepszych uczestników tego etapu będzie rywalizować o tytuł Eksperta Turystyki już 4-8 kwietnia 2018 roku.więcej...

promocja
POT zaprasza do udziału w kolejnej edycji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"


więcej...

Czytaj w najnowszym numerze WT 02/2018

System rezerwacyjny musi być elastyczny. Powinien lepiej integrować ofertę touroperatorów

Rainbow, Grecos Holiday, wcześniej Sun&Fun - znani organizatorzy stawiają na własne systemy rezerwacyjne. Twierdzą, że rozbudowują ofertę na różne sposoby, a standardowe systemy rezerwacyjne przestają spełniać ich oczekiwania. Tomasz Berdowski, właściciel MerlinX, nie uważa, by rozwój własnych narzędzi przez organizatorów był zagrożeniem dla jego firmy. – Wręcz przeciwnie, im więcej systemów touroperatorskich na rynku, tym lepiej dla mnie - twierdzi.


więcej...

konkurs
Czy już zgłosiłeś swój projekt do konkursu Róża Regionów?
Trwa konkurs Róża Regionów na najlepsze wydawnictwa i aplikacje promujące gminy, miasta i regiony. Prace oceniane są przez jury składające się z ekspertów z różnych dziedzin, m.in. mediów, grafiki, nowych technologii i  marketingu turystycznego. Jaki jest ich przepis na wydawnictwo idealne?


więcej...

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej uruchamia studia podyplomowe menedżer turystyki medycznej
Nowy kierunek obejmie zagadnienia prawa w turystyce zdrowotnej, kulturowe uwarunkowania kreowania ofert turystyki zdrowotnej i system opieki zdrowotnej w Polsce, a także marketing w turystyce zdrowotnej, organizację turystyki zdrowotnej na świecie, obsługę pacjenta zagranicznego, kreowanie produktu polskich uzdrowisk czy zarządzanie strefą wellness&spa.


więcej...
ogłoszenie

Polska Organizacja Turystyczna ogłasza konkurs na stanowisko DYREKTORA Zagranicznego Ośrodka  Polskiej Organizacji Turystycznej (ZOPOT) z siedzibą

w Londynie, Tokio, Rzymie, Nowym Jorku oraz Pekinie

 

więcej... [KOMENTARZE (2)]

Program Dubai Expert w polskiej wersji językowej

Dubai Expert jest to interaktywny program szkoleniowy, który w przyjazny sposób pozwala zdobyć wiedzę o tym, w jaki sposób dostosowywać ofertę Dubaju do indywidualnych potrzeb Waszych klientów.


więcej...

Olsztyn doceniony za promocję
Na gali podsumowującej Konkurs PRO Warmia i Mazury 2017, która odbyła się 9 listopada w Iławie, projekt „Całoroczna kampania promocyjna popularyzująca postać Mikołaja Kopernika oraz jego związki z Olsztynem i regionem – w Polsce i za granicą” otrzymał główną nagrodę w kategorii „promocja ogólna”.więcej...

Róża Regionów
Projekt specjalny – co to takiego?
Celem konkursu Róża Regionów jest wyróżnienie najciekawszych na rynku wydawnictw i aplikacji mobilnych, które cechuje nie tylko wysoka zawartość merytoryczna, profesjonalna oprawa graficzna, również innowacyjność i niebanalne podejście do kwestii promocji. To dlatego jedną z czterech kategorii w jakich oceniane są konkursowe prace są tzw. projekty specjalne.


więcej... [KOMENTARZE (1)]

< 1 2 3 4 5 7 8 9 10 11   ...   85 >
 
Sylwetka

»» Bogusław Łachmański, właściciel biura Łachmański Travel w Poznaniu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter