Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Promocja | 17. Gdańskie Targi Turystyczne

W piątek 11 kwietnia rozpoczną się 17. Gdańskie Targi Turystyczne. W tym roku goście targów znajdą m.in. ciekawe oferty wyjazdowe do: Indonezji, Dominikany, Ajary, Meksyku, Włoch, Sardynii, Korsyki, Chorwacji, Teneryfy, Czech, Słowacji, Rosji i Polski.

Tegorocznym wyróżnikiem GTT będzie co raz bardziej popularna na świecie, propozycja form wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem i podróżowaniem luksusowymi środkami lokomocji. Zaineresowanych takim rodzajem  spędzania wakacji z pewnością zainteresuje propozycja wycieczek kolejowych m.in.: z Moskwy przez Mongolię do Pekinu czy z Turcji do Iranu. Natomiast na zwolenników wypoczynku na wodzie czeka szeroki wybór ofert rejsów morskich, rzecznych, ekspedycyjnych, butikowych, luksusowymi żaglowcami oraz turystyki morskiej typu  cruising.

Kontynuacje na Targach znalazły cieszące się w zeszłym roku powodzeniem -  STREFA KULTURY i GIEŁDA AGROTURYSTYCZNA. W strefie prezentującej potencjał kulturalny Pomorza w formie działań artystyczno-performerskich zaprezentują się m.in. Narodowe Centrum Solidarności, Hevelianum, Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku i Centrum Nauki Experyment z Gdyni. Natomiast na zaineresowanych pięknem krajobrazu wiejskiego czekać będą oferty gospodarstw agroturystycznych, a wraz nimi prezentacje potraw wielkanocnych oraz rękodzieła ludowego.

Miłośników romantycznych podróży, planujących oryginalny ślub lub zaręczyny zapraszamy do Salonu TRAVEL&LOVE, gdzie znajdą propozycję organizacji tych niezapomnianych chwil m.in w niezwykłej scenerii sardyńskiego krajobrazu, na przepięknych plażach Karaibów czy w romantycznych hotelach na Teneryfie.

Po raz kolejny targom towarzyszyły będą Salony Sportu i Rekreacji ACTIVITY EXPO Salon Łodzi Turystycznych i Rekreacyjnych KAJAK EXPO. Celem ACTIVITY EXPO jest promocja aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia, jak również promocja  wydarzeń sportowych organizowanych w Trójmieście - Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2014. W strefie activity na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji m.in. aktywności sportowe, gry i zabawy dla dzieci. KAJAK EXPO to wyjątkowe wydarzenie, które stwarza możliwość dorocznego spotkania pasjonatów kajakarstwa, producentów, importerów i dystrybutorów sprzętu oraz wypożyczalni sprzętu wodnego, a także przedstawicieli organizacji zajmujących się upowszechnianiem kajakarstwa. W ramach projektu odbywają się prezentacje sprzętu, pokazy w basenie, prezentacje klubów kajakowych i szkolenia.

Gdańskie Targi Turystyczne w tym roku przystąpiły do akcji „Weekend za pół ceny. Rozsmakuj się w metropolii”, zatem bilety na imprezę w dniu 12 i 13 kwietnia będzie można nabywać z 50% zniżką. Także w weekend, na targi będzie można bezpłatnie dojechać zabytkowym tramwajem typu N na trasie Gdańsk-AmberExpo.

WYDARZENIA BRANŻOWE:

  • Hotel w Internecie – nowoczesne kanały komunikacji i sprzedaży online” - warsztaty organizowane przez Gdańską Organizację Turystyczną i Grupę eholyday, (obowiązuje rejestracja www.gdansk4u.pl/szkolenie-targi)
  • 12. Międzynarodowe Forum Turystyki Studenckiej - „Zagospodarowanie turystyczne w regionie pomorskim”, org. Wyższa szkoła Turystyki i Hotelarstwa
  • Seminarium - „Turystyczne determinanty rozwoju gospodarczego miast”, org. Akademia Morska w Gdyni
  • Konferencja „Wiele miast  - jedna marka turystyczna.  Szlak Kulturowy „Europejski Szlak Gotyku Ceglanego", org.  Stowarzyszenie Europejski Szlak Gotyku Ceglanego, Urząd Miasta Gdańska,
  • Seminarium „Podstawowe uwarunkowania prawne zapewnienia bezpieczeństwa  podczas organizacji imprez kajakowych”, org. Fundacja Ratownictwa Bezpieczni nad  Wodą
  • PREZNTACJE:

Potencjał turystyczny Obwodu Kaliningradzkiego, org. Ministerstwo ds. Turystyki obwodu Kaliningradzkiego

Czarująca, romantyczna i pełna atrakcji Sardynia, org. Renata Travel, Sardynia

Republika Dominikańska - jak marzenie, org. Narodowy Urząd Turystyczny Republiki Dominikańskiej

Adżaria i Batumi - nowy turystyczny hit dla Polaków, org. Ajara Tourism Department, Gruzja

Potencjał turystyczny Petersburga,  org. Biuro Informacji Turystycznej Petersburga

KONKURSY GTT 2014

MERCURIUS GEDANENSIS

O medal Mercurius Gedanensis za najlepszy produkt turystyczny, katalog i stronę internetową, w turystyce przyjazdowej jak i wyjazdowej, promowane/prezentowane na targach GTT 2014

BURSZTYNOWY KOMPAS - NAJLEPSZA PROMOCJA TURYSTYKI

Nagroda za najlepszą inwestycję, wydarzenie, imprezę, publikację turystyczną  w województwie pomorskim w roku 2013.

Gdańskie Targi Turystyczne to impreza o ugruntowanej pozycji, od wielu lat plasująca się w czołówce turystycznych imprez targowych w Polsce. Targi odbywają się u progu sezonu turystycznego i dedykowane są przede wszystkim klientom indywidualnym.  Impreza ma charakter giełdy ofert wakacyjnych i weekendowych, stwarzając niepowtarzalną okazję do znalezienia w jednym miejscu i czasie wszystkiego co konieczne do zaplanowania wypoczynku w kraju czy za granicą.

Honorowy patronat nad imprezą sprawują Minister Sportu i Turystyki, Prezes Polskiej  Organizacji Turystycznej, Polska Izba Turystyki, Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezydent Miasta Gdańska oraz Pomorska Regionalna Organizacja Turystyczna.

DLA ZWIEDZAJĄCYCH

Targi otwarte dla zwiedzających:

11 - 12 kwietnia (piątek - sobota)  10.00 - 18.00, 13 kwietnia (niedziela) 10.00 - 17.00

Wstęp na targi:

  • publiczność - bilety:

piątek: normalny 6 zł, rodzinny 12, ulgowy 2 zł

sobota, niedziela: rabat 50 %, Weekend za pół ceny! Rozsmakuj się w metropolii

  • branża - bezpłatnie: po zarejestrowaniu się w Punkcie Rejestracji Gości przy wejściu na hale wystawiennicze

NIESPODZIANKA – DO WYGRANIA NAGRODY!

luksusowy rejs statkiem wycieczkowym, weekendy w kwaterach agroturystycznych i wiele innych

informacje szczegółowe www.gtt.pl

dyrektor projektu: Dorota Solochewicz, dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl                 2014-04-02 08:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter