Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Pomorze nie rezygnuje z Rosjan

Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną okrzyknięto prorosyjską, a akcję „Russian Friendly” uznano za niefortunną. Kampania wywołała dyskusje na temat wpływu czynników zewnętrznych na relacje sąsiedzkie, w tym także na turystykę.

Pomorska Organizacja Turystyczna (PROT) oraz miasto Gdańsk konsekwentnie prowadzą działania promocyjno-informacyjne w obwodzie kaliningradzkim, zapraszając Rosjan do kolejnych wizyt na polskim wybrzeżu. Akcja na Dzień Kobiet była częścią projektu „Russian Friendly”. Na weekend przewidziano dla rosyjskich turystów  atrakcje, m.in. prezenty i zniżki. Kampania została uznana jednak za niefortunną, w związku z polityką zagraniczną Federacji Rosyjskiej oraz sytuacją na Ukrainie. Mimo początkowego zawieszenia akcji przez PROT, po ingerencji marszałka województwa pomorskiego, przedsięwzięcie wznowiono. (...) MS

>> Więcej przeczytasz w najnowszym numerze Wiadomości Turystyczne nr 7 (1-15 kwietnia 2014)2014-04-09 16:11:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2014-04-10 16:22 PR-owiec

Nie słyszałem, żeby ktoś krytykował kampanię promocyjną w Kaliningradzie. Duże kontrowersje czy wręcz dezaprobatę wzbudzał sam slogan "russian friendly". Na szczęście Gdańska Organizacja Turystyczna już się z niego wycofała, zastępując neutralnym "Gdańsk zaprasza Kaliningrad". To słuszna decyzja!

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter