Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


MerlinX złotym partnerem VI Forum Agentów Biur Podróży

Choć spotkanie agentów turystycznych odbędzie się dopiero za kilka miesięcy, już dziś możemy zdradzić, że partnerem wydarzenia będzie MerlinX - Elektroniczne Systemy Sprzedaży, który kolejny rok wspiera nas przy organizacji Forum.Firma stworzyła jeden z najpopularniejszych obecnie w Polsce systemów rezerwacyjnych – MerlinX. Oparty na technologii MDS system jest kompleksowym rozwiązaniem dla biur podróży i agencji turystycznych, umożliwiającym wyszukiwanie, filtrowanie, porównywanie i rezerwowanie ofert turystycznych touroperatorów, a także pojedynczych usług: pokoi hotelowych, biletów lotniczych, ubezpieczeń, transferów i parkingów.

Dzięki przejrzystemu, intuicyjnemu interface’owi MerlinX jest łatwy w obsłudze. Ze względu na fakt, że system jest cały czas rozwijany, firma dba o to, by użytkownicy byli na czasie ze wszystkimi nowościami. Regularnie organizuje więc webinaria, w czasie których eksperci zaznajamiają użytkowników z nowymi zakładkami i funkcjonalnościami. 

Szkolenia prowadzone są nie tylko w internecie. Co roku w czasie Forum Agentów twórca MerlinX – Tomasz Berdowski – prezentuje nowości wprowadzane w systemie i przybliża technologiczne trendy w turystyce. Wykłady cieszą się dużą popularnością. Już dziś zapraszamy na spotkanie z Tomaszem Berdowskim!

2017-07-17 08:58:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

  
»  21.09.2017 – KONFERENCJA 
Światowy Dzień Turystyki, konferencja "Marka turystyczna – podstawą efektywnej promocji regionu, kraju", Cieszyn, organizator: MSiT, POT, Urząd Miejski w Cieszynie, www.pot.gov.pl

»
 25-26.09.2017 – SEJMIK
XI Sejmik Turystyczny Województwa Mazowieckiego,
Łochów, organizator: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, MROT, Powiat węgrowski, www.mazovia.pl
» 28.09.2017 – WYDARZENIE
Korowód modernizmu,
Warszawa, organizator: Biuro Promocji Miasta Wiednia/WienTourism, austria.info
Sylwetka

»» Małgorzata Matląg, właścicielka biura Savoy Tours »więcej
.

»Newsletter

»

Zamów newsletter