Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PERSONALIA
Ewelina Chądzyńska będzie koordynować austria.info

 

Dyrektor polskiego oddziału austria.info Gabriele Legner będzie zarządzać pracą zespołu w Warszawie oraz w Pradze. W Polsce koordynatorem biura została Ewelina Chądzyńska.

W sierpniu Gabriele Legner zastąpi na stanowisku dyrektor czeskiego oddziału Narodowego Biura Promocji Austrii Francę Kobenter, która odchodzi na emeryturę. Jednocześnie Legner zachowa obowiązki szefa w Warszawie. Pracą zespołu kierować ma Ewelina Chądzyńska, która objęła stanowisko business development managera. Z firmą związana od 2013 roku, początkowo odpowiadała za PR, później za marketing i sprzedaż.

Do zespołu na stałe dołączy też dotychczasowy współpracownik, Michał Ozimek, który ma być odpowiedzialny za kontakty z biurami podróży oraz reklamę tradycyjną. Gabriele Lenger związana jest z Narodowym Biurem Promocji Austrii od 1991 r., z kilkuletnią przerwą od 1999 roku, kiedy podjęła pracę w biurze promocji regionu Burgenland Tourismus. W 2005 r. wróciła jako szef zagranicznych biur austria.info. Dotychczas kierowała przedstawicielstwami w Kanadzie, Rumunii, a ostatnio w Polsce. MG

2019-06-12 15:00:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Alicja Redlich-Michalska z Kielc, właścicielka Biura Podróży Abex »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter