Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


SAMORZĄDY

Letnie posiedzenie zarządu WIT

Podczas posiedzenia zarządu rozmawiano o jubileuszu WIT i rozwoju organizacji.

11 lipca w siedzibie Warszawskiej Izby Turystyki odbyło się posiedzenie rozszerzonego zarządu organizacji. Poza zarządem, przedstawicielami komisji rewizyjnej i sądu koleżeńskiego, wziął w nich udział doradca zarządu Wiesław Piegat.

Spotkanie zdominowały rozmowy o przypadających na ten rok obchodach 25-lecia Izby. Uczestnicy podsumowali dotychczasowe inicjatywy jubileuszowe, m.in. nawiązanie współpracy z Białoruską Organizacją Turystyczną, podjęcie współpracy z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, także czerwcową konferencję „Bezpieczny urlop. Bezpieczne wakacje. Zdrowy Wypoczynek 2019 na Mazowszu”. Dyskutowali też o najbliższych inicjatywach, w tym o ustalonych na 16 września głównych obchodach jubileuszu, które odbędą się w siedzibie Muzeum Sportu i Turystyki.

Władze Izby chcą też zwiększyć liczbę członków organizacji, podjęto decyzję o mocniejszym wyjściu z ofertą WIT do podmiotów które miałyby do niej wstąpić. Poinformowano również o planach powołania oddziałów WIT w regionie. Miałyby powstać w Radomiu, Żyrardowie, Siedlcach i Ostrołęce. MO

2019-07-12 09:59:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Czesław Płoński, właściciel Biura Podróży Nowator »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter