Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


DESTYNACJE

Sytuacja na Półwyspie Chalkidiki normalizuje się

Regionalne przedstawicielstwo                   ministerstwa turystyki Grecji zbadało skutki nawałnicy, która przeszła nad Płw. Chalkidiki. Burza zabiła sześć osób. Teraz sytuacja wraca do normy.
                                                                          Źródło: www.keeptalkinggreece.com

Grecka Organizacja Turystyczna wydała oświadczenie, w którym wyraziła współczucie dla ofiar ekstremalnej burzy, jaka przeszła nad Płw. Chalkidiki w środę, 10 lipca. Jak wynika z inspekcji przeprowadzonej przez Regionalne Biuro ds. Turystyki Centralnej Macedonii, na szczęście zniszczenia nie są wielkie, a te które powstały, są stopniowo usuwane. Większość szkód dotyczy terenów zewnętrznych. Służby meteorologiczne informują, że burza była skutkiem wyjątkowo dużych zmian pogody, które nigdy wcześniej nie były notowane w takiej skali.

Przypomnijmy, w jej wyniku zginęło sześciu turystów, a dziesiątki innych zostało rannych. Wszystkie zagraniczne przedstawicielstwa Greckiej Organizacji Turystycznej są w stałym kontakcie z lokalnymi władzami, zarówno w kraju jak i poza nim (ambasady, konsulaty) jak również z touroperatorami i na bieżąco przekazują informacje o sytuacji w regionie. MG

2019-07-12 12:46:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Czesław Płoński, właściciel Biura Podróży Nowator »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter