Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


IZBY
Nowosądecka Izba Turystyczna zorganizowała doroczne spotkanie lokalnego środowiska turystycznego

Prowadzący spotkanie, Aleksander Giertler, prezes honorowy Izby, pozytywnie ocenił kondycję lokalnej turystyki w ubiegłym roku, wyraził nadzieję, że i 2020 okaże się pod tym względem równie dobry.

Nowosądecka Izba Turystyczna zorganizowała XX Noworoczne spotkanie branży turystycznej Sądecczyzny. Wzięli w nim udział nie tylko członkowie i sympatycy organizacji i lokalnej turystyki, również parlamentarzyści i władze miasta, na czele z sekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju Andrzejem Gutem-Mostowym.

Podczas uroczystości podsumowano miniony rok i wyróżniono osoby/instytucje działające na rzecz rozwoju turystyki w regionie. Srebrne Jabłka Sądeckie otrzymali w tym roku dr Dariusz Woźniak, rektor Wyższej Szkoły Biznesu - National-Louis University z Nowego Sącza, prof. Tadeusz Kudłacz dyrektor Instytutu Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu oraz Barbara Fiedor z Sanatorium Uzdrowiskowego „Limba” z Piwnicznej-Zdroju. MO, foto Maria Olszowska/ Powiat Nowosądecki2020-01-30 17:03:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter