Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BIURA

Mouzenidis Travel reorganizuje dział agencyjny

Aby zwiększyć komfort współpracy agentów z orgnizatorem, Mouzenidis Travel wprowadza zmiany w dziale agencyjnym.

Jak poinformowali na Facebookowym fanpejdżu przedstawiciele Mouzenidis Travel, dział agencyjny zostanie podzielony na trzy regiony: Południowy (obejmujący woj. opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie), Centralno-Wschodni (woj. mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie) i Zachodnio-Północny (woj. dolnośląskie, wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie).

Nadzór nad działem Południowym pozostaje w rękach Mateusza Ignacego, działem Centralno-Wschodnim od marca kierować będzie Rafał Wasiak. Obecnie zajmuje się nim wspólnie z Tomaszem Terebusem (odpowiedzialnym do tej pory za część regionu Centralno-Wschodniego). Ten pracować będzie w Mouzenidis Travel do końca lutego.

Na obecną chwilę brakuje osoby, która byłaby odpowiedzialna za trzeci region. Touroperator poszukuje kandydatów na to stanowisko mieszkających w Poznaniu lub jego bliskiej odległości, rozważy również kandydautrę osób z Wrocławia lub Trójmiasta. Chętni mogą wysyłać cv na adres: rekrutacja@mzt.pl. MO

2020-02-07 11:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter