Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIA

W tym roku WTM London tylko wirtualnie
 

Choć jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że londyńskie targi turystyczne WTM odbędą się w świecie rzeczywistym, organizatorzy poinformowali, że tegoroczna impreza będzie prowadzona w formule wirtualnej.

Po raz pierwszy w 40-letniej historii targi nie odbędą się w świecie rzeczywistym. Decyzja dotyczy nie tylko WTM London, ale też siostrzanej imprezy Travel Forward, która poświęcona jest rozwiązaniom technologicznym dla branży. Jak wyjaśnia Reed Travel Exhibitions, organizator targów, ciągle obowiązujące ograniczenia podróży, wymogi odbywania kwarantanny i lokalne restrykcje sprawiają, że dla wielu osób przyjazd na wydarzenie nie byłby możliwy. Co więcej, nadal nie wiadomo, czy tego typu imprezy będą mogły być organizowane w Wielkiej Brytanii – oficjalna decyzja w tej sprawie ma być ogłoszona 1 października.

By umożliwić spotkania tysiącom przedstawicieli firm i organizacji turystycznych z całego świata, WTM London odbędą się wirtualnie w dniach 9-11 listopada. Uczestnicy będą mogli uczestniczyć w spotkaniach twarzą w twarz przez kanały wideo, brać udział w konferencjach i dyskusjach przy okrągłym stole oraz korzystać z narzędzi do networkingu. MG

2020-09-14 15:36:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter