Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIA
TOUR SALON – plany na 2021 rok

W dniach 12-14 lutego 2021 odbędzie się 32. edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON. Jakie plany mają organizatorzy wydarzenia?

- Odpowiedź jest w zasadzie prosta. Chcemy, by w drugi weekend lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbył się najciekawszy weekend podróżniczy w Wielkopolsce. – komentuje Alina Furmaniuk, dyrektor projektu.

 

Tegoroczna edycja targów ponownie odbędzie pod hasłem „Odkryj smak przygody”, którejest kwintesencją planów związanych z tym projektem. TOUR SALON ma inspirować, zachęcać do odkrywania nie tylko nowych kierunków, ale także nowych pasji i nowych sposobów spędzania wolnego czasu. Ma też być sam w sobie wielką przygodą – dostarczyć znakomitej rozrywki, pozytywnych emocji i ekscytujących przeżyć. Do udziału w targach zapraszane są więc nie tylko regiony, miasta, gminy, powiaty, obiekty turystyczne, ale wszelkie instytucje i firmy, które specjalizują się w realizacji projektów pozwalających w interesujący sposób zagospodarować wolny czas.

Targom TOUR SALON po raz kolejny towarzyszyć będzie Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń, ale nie tylko podczas tego wydarzenia będzie można usłyszeć relacje z podróży. O niezwykłych miejscach i realizacji podróżniczych marzeń opowiadać będą równieżGiganci (w) podróży. Kto wystąpi w tej roli dowiemy się już wkrótce. Kontynuowany będzie także projekt Najlepsza lekcja ever! dedykowany uczniom, pozwalający im poznać świat
w niecodzienny sposób.

- Na specjalnych zajęciach będziemy odkrywać Polskę, zgłębiać historię naszego kraju, poznawać prawa fizyki, a może nawet sięgniemy gwiazd. Pomysłów mamy wiele i sporo deklaracji ze strony firm i instytucji, które chciałby włączyć się do tego projektu, w którym o 2017 roku udział wzięło ponad 3000 uczniów. To naprawdę ogromny potencjał promocyjny pozwalający dotrzeć do klienta indywidualnego, ale przede wszystkim instytucjonalnego, by zapewnić go o wartości oferowanych usług, a zwłaszcza o bezpieczeństwie panującym na terenie danego obiektu – komentuje Alina Furmaniuk. 

TOUR SALON 2021, podobnie jak w 2020 roku, odbędzie się w Poznań Congress Center. Wystawcy przyszłorocznej edycji będą mogli włączyć się także do projektu #PolskaDoPoznania.

– Koncepcja tej akcji zrodziła się w czasie lockdown’u.Chcieliśmy wykorzystać ten czas, kiedy większość z nas organizowała sobie sporą część czasu w sieci, i dać pretekst dowędrowania myślami poza cztery ściany,  do poznawania i eksplorowania naszego kraju. Akcja została serdecznie przyjęta przez wiele organizacji turystycznych, obiektów i atrakcji. Oczywiście nie była jedyną, ale chyba jako jedna z nielicznych jest kontynuowana na stronie internetowej i profilu FB Targów – informuje Alina Furmaniuk.

TOUR SALON  zmienia się wraz z potrzebami miłośników podróży, konsekwentnie przybiera formę eventu podróżniczego, zapewniającego dostęp do informacji, wiedzy eksperckiej i praktycznej potrzebnej do samodzielnego planowania bliższych i dalszych wypraw. Jak deklarują organizatorzy różnorodne formy długofalowej informacji i promocji oferowane partnerom Wydarzenia, umożliwiają celowe dotarcie do wybranych grup turystów, a trzydniowe spotkanie w lutym 2021 roku w Poznaniu to tylko jeden wielu etapów długofalowej współpracy.

Więcej informacji: tour-salon.pl. entnie przybiera formę eventu podróżniczego, zapewniającego dostęp do informacji, wiedzy eksperckiej i praktycznej potrzebnej do samodzielnego planowania bliższych i dalszych wypraw. Jak deklarują organizatorzy różnorodne formy długofalowej informacji i promocji oferowane partnerom Wydarzenia, umożliwiają celowe dotarcie do wybranych grup turystów, a trzydniowe spotkanie w lutym 2021 roku w Poznaniu to tylko jeden wielu etapów długofalowej współpracy.

Więcej informacji: tour-salon.pl.

2020-10-13 13:46:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter