Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY
Mouzenidis Travel będzie sprzedawał Turcję i Egipt


Na ten rok Mouzenidis Travel przygotował dwie nowości – wycieczki do Turcji oraz do Egiptu. Tym samym oferta rozrasta się do pięciu kierunków – poza Grecją, w programie znalazły się sprzedawane już wcześniej Cypr i Bułgaria.

Wycieczki do Grecji i Turcji są już dostępne w systemach rezerwacyjnych Mouzenidisa, wkrótce pojawią się też te do Bułgarii, Egiptu i na Cypr. Jak mówi Georgios Vafidis, dyrektor zarządzający Mouzenidis Travel w Polsce, poprzez dywersyfikację oferty biuro chce stać się bardziej konkurencyjne.

Turcja z Mouzenidisem to pobyty w Alanyi, Side i Belek, łącznie w 20 hotelach, ale oferta będzie systematycznie powiększana. Biuro zakontraktowało loty do tego kraju z Warszawy, Katowic, Poznania, Wrocławia i Gdańska. Na początek proponuje zniżki sięgające 45 proc., każdy klient dostanie też bezpłatną wycieczkę fakultatywną.

Do wszystkich krajów biuro poleci samolotami czarterowymi – wcześniej pakiety na Cypr i do Bułgarii (tylko w ofercie zimowej) oparte były o przeloty tanimi liniami lotniczymi, w przypadku tego ostatniego kraju także z dojazdem własnym. W każdym z obsługiwanych krajów turystami opiekować się polskojęzyczny rezydent.

W ramach promocji, która potrwa do 20 kwietnia, można dokonywać zmian w rezerwacjach – do 30 dni przed wylotem biuro pozwala wybrać inny kierunek, hotel, termin, rodzaj pokoju i wyżywienia, do 14 dni przed podróżą dane uczestników. MG

2021-04-06 15:26:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Mariola Linde, właścicielka Polskiego Biura Podróży w Olsztynie.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter