Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


IX FORUM BIUR PODRÓŻY
Justyna Zając -Wysocka o „Polskim Ładzie” na IX Forum Biur Podróży
 

Polski Ład przyniesie przedsiębiorcom znaczne zmiany podatkowe. Ogłoszenie założeń Polskiego Ładu przez rząd spotkało się z różnymi komentarzami, w zależności od tego, do jakiej grupy społecznej zalicza się odbiorca programu.

Najbardziej sceptycznie nastawieni są przedsiębiorcy, w tym również z branży turystycznej, ponieważ to dla nich w nowych założeniach podatkowych kryje się najwięcej zagrożeń.

Zmiany podatkowe proponowane przez rząd zawierają rozwiązania dobre i długo oczekiwane, jak podwyższenie kwoty wolnej od podatku i II progu podatkowego, ale równocześnie przyniosą przedsiębiorcom wyższe koszty z uwagi na proporcjonalną i nieodliczaną od dochodu składkę zdrowotną. Ostatecznie połączenie tych rozwiązań będzie korzystne dla przedsiębiorców z niskimi dochodami, a kosztowne dla tych zarabiających lepiej.

Szanse i zagrożenia związane z tą rewolucyjną zmianą w systemie podatkowym będzie w trakcie IX Forum Biur Podróży analizować mecenas Justyna Zając –Wysocka.

Organizowane przez Wiadomości Turystyczne IX Forum Biur Podróży odbędzie się 9 listopada w Warszawie w hotelu Courtyard by Marriott.

Czytaj więcej o Forum
2021-10-12 12:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»EWA ZIELIŃSKA
, właścicielka biura turystycznego Podróże w Olsztynie. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter