Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY
Wielkopolska Organizacja Turystyczna zaprasza na kajaki do regionu


Wielkopolska Organizacja Turystyczna jest już gotowa na sezon kajakowy 2022! Światło dzienne ujrzał właśnie najnowszy przewodnik po najpopularniejszych szlakach kajakowych Wielkopolski. To kompendium wiedzy o możliwościach uprawiania aktywnego wypoczynku nad wodą w tym regionie, także źródło informacji o kajakarstwie dla rozpoczynających przygodę z tym sportem.

W przewodniku „Szlaki kajakowe w Wielkopolsce” zaproponowano 14 najciekawszych szlaków o różnym stopniu trudności. Najnowsza publikacja Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej skierowana jest do osób, które dopiero zaczynają przygodę z kajakarstwem. Dlatego też została wzbogacona o rozdziały poświęcone ABC kajakarstwa, w tym bezpieczeństwu na rzece, planowaniu spływu oraz niezbędnemu ekwipunkowi. Turysta znajdzie tu również kontakt do wypożyczalni kajaków, organizatorów spływów, jak również wskazówki dotyczące miejsc noclegowych w pobliżu szlaku.

Podobnie jak wszystkie pozostałe foldery wydawane przez Wielkopolską Organizację Turystyczną, również przewodnik „Szlaki kajakowe w Wielkopolsce” jest bezpłatny. Publikacja dostępna będzie w wybranych punktach informacji turystycznej, podczas wydarzeń plenerowych, a także w wersji cyfrowej do pobrania ze strony WOT. MO

2022-01-13 16:36:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter