Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


DESTYNACJE

Na Cypr również z testem antygenowymCypr nieco poluzował zasady wjazdu. Od 14 do 31 stycznia wszyscy podróżni, którzy ukończyli 12 lat, muszą wylegitymować się negatywnym wynikiem testu na koronawirusa. Wcześniej dopuszczone było tylko badanie PCR, teraz również szybkie antygenowe, które nie może być wykonane wcześniej niż na 24 godziny przed podróżą.

W dalszym ciągu po przylocie na Cypr trzeba zrobić test PCR, za który pasażer sam musi zapłacić. Dotyczy to wszystkich podróżnych od 12 roku życia, nawet tych w pełni zaszczepionych i ozdrowieńców. Koszt badania to 15 euro na lotnisku w Larnace i 19 euro na lotnisku w Pafos. Wynik testu będzie dostępny w ciągu 3 godzin na platformie cyfrowej www.covid-testcyprus.com.

Po 72 godzinach od przyjazdu należy zrobić kolejny test – tym razem antygenowy – koszt tego badania bierze na siebie rząd Cypru, ale musi być przeprowadzony w punkcie wyznaczonym przez Ministerstwo Zdrowia. Potrzebne będą dokument tożsamości i karta pokładowa.

Osoby, które otrzymały trzecią dawkę szczepionki dwudawkowej i drugą dawkę szczepionki jednodawkowej, są zwolnione z obowiązku wykonania szybkiego testu antygenowego. MG

2022-01-13 16:51:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter