Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Kazachstan na niemieckim rynku

Republika Kazachstanu otworzyła w Niemczech Biuro Informacji Turystycznej. Przedstawicielstwo poprowadzi Compass GmbH, zajmującą się badaniami, doradztwem oraz szkoleniami.

– Naszym celem jest zbudowanie świadomości marki Kazachstan jako destynacji turystycznej – tłumaczy Guillermo Ribes Vicente, przedstawiciel firmy.
– W pierwszej kolejności chcemy zaprezentować atrakcje turystyczne Kazachstanu – dodaje.
Mottem przewodnim kampanii, która będzie realizowana głównie w internecie, jest hasło „Kazachstan – tysiąc horyzontów”. Symbolizuje ono wielkość, bogactwo i różnorodność tej destynacji. Ruszył już portal informujący
o walorach turystycznych kraju. – Nasz plan marketingowy w sektorze B2C obejmuje komunikację przez stronę internetową oraz media społecznościowe, w przypadku kontaktów z branżą stawiamy na targi i nasze wieloletnie kontakty – wyjaśnia Ribes. Wysokość budżetu przeznaczona na działania marketingowe nie została ujawniona.
Niemieccy turyści mogą od lata 2011 latać bezpośrednio z Hanoweru do miasta Kustanaj, a dalej do stolicy kraju, Astany. Niemieckie przedstawicielstwo republiki odpowiada za kilka rynków europejskich, Polska nie jest jednak objęta jego zasięgiem. MG

2011-04-28 16:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter