Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIA

Coral Travel zorganizował kolejny Summer FestPonad 300 partnerów biznesowych, a wśród nich 230 najlepszych agentów i 45 przedstawicieli sieci hotelowych z Turcji i Egiptu wzięło udział w Summer Fest, imprezie organizowanej co roku przez Coral Travel.

Tegoroczny Summer Fest odbył się w podwarszawskiej Jachrance. Słoneczna sobota sprzyjała atmosferze zorganizowanego dla gości ogrodowego pikniku. Przygotowano też targi hotelarskie, gdzie prezentowało się ponad 30 hoteli z Turcji i Egiptu. To kierunki, gdzie Coral Travel jest liderem na polskim rynku a w planach ma ich dalszy rozwój. Zwieńczeniem Summer Fest była uroczysta kolacja z widowiskowym koncertem Nataszy Urbańskiej.

- Działamy w Polsce od 24 lat ze stabilnym, zrównoważonym wzrostem, dzięki czemu jesteśmy dzisiaj jednym z 4 największych touroperatorów w Polsce plasując się na 3. miejscu pod względem liczby klientów – mówi Burkan Cem Tapan, dyrektor generalny Coral Travel Poland. Jak podkreśla, Coral Travel pracuje też nad poprawą jakości usług, dlatego podejmuje różne działania i środki ostrożności podczas powiększania oferty. Szczególnie po okresie pandemii niezwykle istotne jest, by być dostępnym dla sieci sprzedaży, dlatego touroperator zdecydował się zainwestować w infolinię – teraz telefoniczne centrum obsługi znajduje się nie tylko w Warszawie, ale i w w Katowicach. Łącznie pracuje w nich ponad 30 osób, dzięki czemu udało się skrócić czas oczekiwania na połączenie do 18 sekund.

- Jesteśmy jednym z najszybciej reagujących na zmiany rynkowe touroperatorów. Kiedy widzimy, że na rynku wciąż istnieje niezaspokojony popyt, dodajemy kolejne loty. Tylko w bieżącym sezonie, od początku 2023 roku, rozszerzyliśmy naszą ofertę o dodatkowe 19 tys. miejsc. Naszymi głównymi partnerami lotniczymi są Enter Air i PL LOT, z którymi wykonujemy 80 proc. operacji z 13 portów lotniczych z Polski do różnych kierunków wakacyjnych. Współpraca z nimi układa się bardzo dobrze i elastycznie, co również pozwala nam na szybkie reagowanie na rynek – informuje dyrektor.

Summer Fest był również okazją do zaprezentowania sieci sprzedaży nowego działu - Działu Coral Elite, którego zadaniem jest obsługa klientów VIP oraz agencji od początku procesu rezerwacji aż do zakończenia wakacji.

Coral Travel informuje, że posiada jedną z największych sieci sprzedaży w Polsce liczącą 1700 biur agencyjnych, w tym 35 franczyzowych i 80 w modelu autoryzowanego agenta. Do końca roku chce dodać kolejne 35 salonów franczyzowych i 40 biur autoryzowanych. Celuje zarówno w większe, jak i w mniejsze miasta. - Jako touroperator nie będziemy firmą, która radykalnie zmieni rynek pod względem kanałów dystrybucji, ale chcemy, by przy naszej dynamice wzrostu wszystkie kanały sprzedaży rozwijały się proporcjonalnie, w małych i dużych miastach – komentuje Erdem Fidan zastępca dyrektora generalnego ds. sprzedaży Coral Travel Poland.

W tym roku Coral Travel zorganizował już spotkanie „Synergia”, które odbyło się pod koniec marca w egipskim Sharm el Sheikh. Kolejny event będzie miał miejsce jesienią, na zakończenie sezonu i będzie połączony z uroczystą galą oraz wręczeniem nagród podczas Starway 2023. MG

2023-06-22 06:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter