Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE

Andrzej Gut-Mostowy z tytułem Doktora Honoris Causa bułgarskiej uczelni

International Business School w Sofii przyznała ministrowi Gut-Mostowemu tytuł honorowy Doktora Honoris Causa za zasługi na rzecz rozwoju turystyki. Jak informuje na swojej stronie Ministerstwo Sportu i Turystyki, akademicki tytuł naukowy to „docenienie zaangażowania w prace na rzecz bezpiecznego rozwoju turystyki i innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniły się do wsparcia branży. m. in. podczas światowej pandemii”.

Podczas uroczystego nadania tytułu, która odbyła się pod koniec maja w siedzibie uczelni, minister Gut-Mostowy wygłosił prelekcję dotyczącą współpracy z branżą turystyczną, która jest podstawowym warunkiem dobrej polityki turystycznej prowadzonej przez państwo. Podczas przemowy wspominał m.in. o uruchomionych w ostatnich latach programach Polskim Bonie Turystycznym, Turystycznym Funduszu Zwrotów, Turystycznym Funduszu Pomocowym i pakiecie ustaw składających się na Tarczę Antykryzysową.

Uroczystość odbyła się przy okazji 2-dniowej wizyty polskiego ministra w Bułgarii, podczas której rozmawiano m.in. o współpracy obydwu krajów w zakresie turystyki. MO, foto MSiT

2023-06-26 13:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter