Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Ukazał się zbiór najważniejszych przepisów z zakresu turystyki

"Prawo w turystyce" książka przygotowana przez redakcję „Wiadomości Turystycznych” stanowi kompendium zebranych i uporządkowanych przepisów związanych z turystyką.

Wydawnictwo zawiera 31 najważniejszych i najczęściej wykorzystywanych aktów prawnych z zakresu turystyki zorganizowanej. Pozycja uwzględnia zmiany w prawie, które zaszły w ubiegłym oraz w bieżącym roku.
Znaleźć w niej można m.in. najnowszą wersję ustawy o usługach turystycznych wraz z nowymi rozporządzeniami do niej, tegoroczne rozporządzenie w sprawie wzorów formularzy umowy gwarancji bankowej, umowy gwarancji ubezpieczeniowej oraz umowy ubezpieczenia na rzecz klientów, wymaganych w związku z działalnością wykonywaną przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych, czy ustawę o swobodzie działalności gospodarczej. Wszystkie akty są ujednolicone i prezentują aktualny stan prawny. Jako kompleksowe opracowanie książka stanowi cenną pomoc w codziennej pracy właścicieli i pracowników biur podróży, agencji turystycznych oraz podmiotów związanych i działających w branży turystycznej lub na jej rzecz. 
"Prawo w turystyce" książka zawiera akty prawne związane z turystyką oraz pełny tekst Ustawy o turystyce z dnia 28 sierpnia 1997 roku z aktualizacją na dzień 16 maja 2011 roku.

Egzemplarz książki GRATIS otrzymasz po zamówieniu rocznej prenumeraty Wiadomości Turystycznych, zamówieniu dodatkowych egzemplarzy dla swoich współpracowników.

Zamów prenumeratę dwutygodnika Wiadomości Turystyczne

2011-08-19 08:46:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter