Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


AKCJA 

88 dzieci z domów dziecka pojedzie na wakacje w ramach Wakacji Marzeń 2023

W ubiegłym roku stowarzyszenie People for People i Turystyczna Organizacja Otwarta zainaugurowały akcję „Wakacje Marzeń”, która ma wspierać dzieci z domów dziecka w realizacji ich podróżniczych marzeń. W ramach akcji pomysłodawcy zachęcali przedstawicieli branży turystycznej do finansowania miejsc na obozach i koloniach dzieciom z domów dziecka. W 2022 r. udało się wysłać na wyjazdy wakacyjne 20 dzieci.

Sukces pierwszej edycji akcji zachęcił pomysłodawców do kontynuowania jej w tym roku. W styczniu 2023 r., podczas gali Waszej Turystyki, przeprowadzono licytację, podczas której darczyńcy wpłacili 116 tys. zł. Dodatkowe środki zdecydował się przekazać Polski Holding Hotelowy (20 tys. zł) i Biuro Podróży Nowa Itaka (50 tys. zł), a miejsca na obozach: Róża Wiatrów oraz Biuro Usług Turystycznych BUT. Wsparcie sponsorów, otwartość organizatorów turystyki oraz rabaty, na które mogli liczyć pomysłodawcy, spowodowały, że na Wakacje Marzeń wyjedzie w tym roku cztery razy więcej młodych - 88! To o niemal 20 więcej niż zakładano pierwotnie. 

Teraz domy dziecka zgłoszone do akcji, w ramach swoich wewnętrznych konkursów wyłonią podopiecznych, którzy będą mogli skorzystać z wakacji. MO 

2023-07-03 11:19:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter