Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BRANŻA 

Nowe władze LOT „Wielki Gościniec Litewski”

Pod koniec czerwca odbyło się walne zebranie członków Lokalnej Organizacji Turystycznej „Wielki Gościniec Litewski". Dotychczasowy prezes LOT WGL - Roman Postek - przekazał po dwóch kolejnych kadencjach funkcję prezesa zarządu Markowi Renikowi. Sam został w strukturach władz stowarzyszenia jako członek zarządu.

Marek Renik studiował historię i geografię na Uniwersytecie Warszawskim. Po studiach pracował jako nauczyciel w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem. W 1998 r. rozpoczęła się jego przygoda z samorządem lokalnym. Został najpierw radnym Sadownego, potem radnym powiatu węgrowskiego o kierownikiem delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Siedlcach. Od 2018 r. jest wicestarostą węgrowskim. Znany jest jako społecznik i regionalista, członek założyciel i prezes stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego "Działam" w Sadownem.

W składzie Zarządu LOT WGL, poza Markiem Renikiem i Romanem Postkiem, znaleźli się też Bożena Nienałtowska, Marcin Celiński, Rafał Siwek, Tadeusz Gałązka - jako członkowie zarządu oraz Krzysztof Płochocki, Anna Piotrkowicz i Barbara Tekieli jako członkowie komisji rewizyjnej. MO, foto Podlasie24

2023-07-07 17:14:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter