Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Autokary zostają na parkingu

Wraz ze zmianą potrzeb rynku pojawiają się nowe pomysły i koncepcje podróżowania. Już niedługo samolot zastąpi tradycyjny autokar. Na Polski rynek wchodzą pierwsze oferty.

Największym minusem wyjazdów turystyki objazdowej jest nadmierny czas spędzony w autokarze. Teraz jest na to sposób – szybka podróż samolotem. Projekt zamienienia autokaru na samolot powstał z myślą o oszczędności czasu, który do tej pory według pomysłodawców był niepotrzebne tracony na przemieszczanie się między miejscami czy dojeżdżanie na nocleg.
– Chcemy oszczędzać czas i maksymalizować go różnorodnymi doświadczeniami. W to miejsce oferujemy liczne atrakcje – mówi Piotr Hlawiczka z Tourico Holidays. – Czas podróży wynosi ok. 3 godzin, to dużo mniej w porównaniu z 22 godzinami podróży autokarowych – dodaje.
Podróżowanie z wykorzystaniem samolotu skierowane jest dla tych osób, które chcą korzystać z oferty wyjazdów objazdowych, a jednocześnie zależy im na wysokim komforcie. Biura organizujące wyjazdy z samolotem zamiast autokaru dają możliwość korzystania z lotnisk bez konieczności odprawy oraz stania w kolejkach security. Lądowania mają miejsce na ogólnodostępnych lotniskach, ale w wydzielonych miejscach, co powoduje, że klienci biur nie są traktowani jak rejsowi pasażerowie. Dostępna oferta gwarantuje korzystanie z przechowalni bagażu oraz każdorazowo odbiór bagażu i dostarczenie go z i do pokoju przez wykwalifikowaną obsługę. Po wylądowaniu na gości czekają autobusy i samochody o wysokim standardzie. Ułatwia to codzienną zmianę miejsca podczas wyjazdu.
W Polsce sprzedaż wycieczek możliwa jest po nawiązaniu współpracy, z Tourico Holidays, które pośredniczy w ofercie Mauiva AirCruise. Dla klientów ma dwie propozycje. – Oferujemy trasy po północno-wschodnim oraz zachodnim wybrzeżu Ameryki Północnej – mówi Piotr Hlawiczka. Pierwsza z nich rozpoczyna się na Manhattanie i prowadzi w kierunku północno-wschodnim, druga obejmuje zachodnie wybrzeże. Drugą trasę turyści zaczynają w Los Angeles i mają możliwość podróży przez San Francisco, zwiedzanie Wielkiego Kanionu, Parku Narodowego Yosemite i Bryce. – Długie godziny spędzone w autokarze na zawsze się skończyły. Gwarantujemy oszczędność czasu dzięki temu goście zobaczą dużo więcej – mówi Hlawiczka. Ponadto firma zapewnia obsługę lokalnych przewodników. MAK

2011-08-24 16:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter