Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

POD KONTROLĄ - komentuje Wojciech Fedyk

3 – 5 – 7 W świecie turystyki obok szczęśliwych siódemek jest także wiele trójek. Mamy trzystopniowy system promocji turystyki LOT – ROT – POT z trzema prezesami, na trzech rynkach zagranicznych trwa kampania promocyjna POT.

Działają trzy fora – Turystyki Przyjazdowej, Informacji Turystycznej i ROT, jest także LOT „Trzech Rzek”, Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot razem się promują i konkurują jednocześnie, mamy „Weekend z Radiową Trójką”, wykorzystujemy techniki 3D, zamiast proturystycznej autostrady A3 mamy drogę ekspresową S3 łączącą trzy województwa, a wiele obiektów bazy noclegowej ma w nazwie „3” i posiada 3*, ale i są takie na tróję. Także polskim przewodnikom przyznajemy trzy klasy uprawnień, a studentów dla turystyki szkolimy na trzyletnich studiach licencjackich.
Niech każdy przyzna ocenę komu i czemu chce w turystyce, ale sam sobie też niech wystawi wcześniej odpowiedni stopień!
A mi się marzy nie tylko piątka, ale siódemka, a nie jedynie trójka dla niektórych elementów polskiej turystyki! Wszyscy musimy się pouczyć, popracować i powalczyć wspólnie o lepsze oceny oraz przejście do wyższej klasy.
Wojciech Fedyk

2011-11-16 12:20:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter