Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY 

KPOT zachęca do poznawania murali w ramach konkursu Paszport Turystyczny 

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w 13. edycji konkursu Paszport Turystyczny, który tym razem odbywa się pod hasłem „MURALokacje”. K-POT zachęca turystów i mieszkańców regionu do odkrywania 65. murali przybliżających historię kujawsko-pomorskiego oraz osób i wydarzeń z nimi związanych.

Szlak murali można przebyć przy pomocy interaktywnych map oraz aplikacji „Przewodnik po Konstelacjach”. Pobranie aplikacji jest jednym z warunków wzięcia udziału w zabawie. Przy jej pomocy uczestnicy konkursu gromadzą punkty konkursowe w „miejscach meldunkowych”. Uczestnicy, którzy zdobędą minimum 200 punktów, przechodzą do drugiego etapu konkursu, który polega na dokonaniu wpisu w aplikacji dotyczącego największego muralowego odkrycia z podróży. Każdy uczestnik może zamieścić jeden wpis.

Konkurs trwa do 6 października. Do wygrania atrakcyjne nagrody, w tym hulajnoga elektryczna, kamera GoPro Hero, teleskop i vouchery upoważniające do pobytu w obiektach turystycznych na obszarach wiejskich województwa kujawsko-pomorskiego.

Więcej informacji na stronie K-POT. MO

2024-07-10 11:55:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter