Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Linie zarabiają nie tylko na przewozach

Condor, niemiecka linia czarterowa, jako pierwszy przewoźnik w Niemczech zaoferował klientom możliwość dokonywania zakupów wolnocłowych w zaciszu własnego domu. Wybrane produkty można zamawiać przez stronę internetową www.airshoppen.de lub za pośrednictwem infolinii. Zakupy zostaną dostarczone na pokład samolotu wiozącego turystów na wakacje.

W ofercie Condora znajduje się ponad 900 produktów z różnych asortymentów, od słodyczy, alkoholi, przez kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe aż po perfumy i akcesoria. Ceny są niższe do 50 proc. w porównaniu z oferowanymi przez sklepy poza strefą wolnocłową.

Skandynawski dobry przykład
Podobny projekt został zrealizowany przez siostrzane Condorowi linie lotnicze Thomas Cook Airlines w Skandynawii, gdzie był bardzo dobrze przyjęty. Natomiast pozytywne efekty przedsięwzięcia zadecydowały o implementacji tego rozwiązania także na rynku niemieckim. Aby odebrać zamówione produkty na pokładzie samolotu startującego z Niemiec, należy dokonać zakupów najpóźniej na sześć dni przed wylotem. Za dostarczenie zamówionych produktów klienci nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów. (...) EG

>> Więcej przeczytasz w najnowszym numerze Wiadomości Turystyczne nr 6 (16-31 marca 2014)


2014-03-27 16:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter