Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Inteligentne telewizory na topie

Nowy odbiornik Samsung Smart TV to coś więcej niż telewizor. To zaawansowane narzędzie z dostępem do internetu oraz specjalnie stworzonymi aplikacjami, które tworzą nową jakość domowej rozrywki.

Wybierając telewizor, klienci dotychczas kierowali się głównie jakością obrazu. Jednak w dzisiejszych czasach taka zaleta już nie wystarcza. Najnowsze odbiorniki to zaawansowane komputery z wieloma dodatkowymi funkcjami, które sprawiają, że tradycyjny pilot można wyrzucić do kosza.

Technologia przyszłości

Telewizor Samsung Smart TV to esencja nowoczesnej technologii prezentacji treści oraz interakcji z klientem. Tym, co wyróżnia go wśród konkurencji, jest możliwość sterowania gestami lub głosem. Aby przełączyć kanał czy podgłośnić, wystarczy tylko wykonać ruch ręką lub

wydać komendę głosową. Zastosowana technologia umożliwia także korzystanie z różnorodnych aplikacji dedykowanych dla tego urządzenia. Za pośrednictwem odbiornika połączonego z internetem można na przykład sprawdzić recenzję filmu przed jego obejrzeniem czy dokonać rezerwacji wczasów. Telewizor pozwala też korzystać z wyszukiwarki, nie dotykając myszki, ale wskazując dłońmi. Jakby tego było mało, odbiornik dzięki zastosowaniu zaawansowanego algorytmu oraz wbudowanej kamery cyfrowej zawiera również funkcję rozpoznawania twarzy. Telewizor sam identyfikuje użytkownika i automatycznie przenosi go do aplikacji Smart Hub, w której zapisane są indywidualne ustawienia każdego z członków rodziny. Po włączeniu telewizora wyświetli się ekran menu z preferowanymi kanałami oraz programami. A gdy nie będziemy mogli się zdecydować, co obejrzeć, funkcja S Reccomendation zaproponuje nam programy cieszące się największą popularnością, biorąc pod uwagę preferencje użytkowników. Możliwe jest także korzystanie  ze specjalnych aplikacji filmowych oraz  rozrywkowych. Oglądanie telewizji nigdy nie było tak łatwe i przyjemne. Zakończy także odwieczną walkę o władzę nad pilotem. (...) SM

>> Więcej przeczytasz w najnowszym numerze Wiadomości Turystycznych nr 10(16-31 maja 2014)


2014-05-22 16:23:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2014-06-15 11:00 das

Zapraszam na polską stronę turystyczną na której znajdziesz wiele miejsc o których nie miałeś/aś nigdy pojęcia, polska może Cię zachwycić swym pięknem. Wejdź przekonaj się o tym na http://tanie-wypoczywanie.pl Pomóż nam rozporomować nasz informator turystyczny, powiedz o nim znajomym, udostępnij na facebook-u. Na naszym portalu również możesz się zarejestrować i zareklamować swój lokal do wynajęcia, to wszystko za darmo ;)

2017-02-10 13:16 Phyllislem

wh0cd487146 <a href=http://endep.party/>buy endep</a> <a href=http://fincar.science/>Buy Propecia</a>

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter