Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Kraj dla piechurów

O Macedonii niewiele wiedzą zarówno polscy turyści, jak i touroperatorzy. Państwowa Agencja Macedonii ds. Wsparcia Turystyki postanowiła to zmienić. W tym celu w kwietniu zorganizowała w siedzibie Polskiej Izby Turystyki prezentację atrakcji tego kraju.

Jak podkreślali na spotkaniu przedstawiciele Macedonii, ich kraj z roku na rok odwiedza coraz więcej polskich turystów. W 2013 r. było ich 15 tys., głównie uczestników wycieczek objazdowych. – Chcemy nawiązać współpracę z touroperatorami i zachęcić Polaków by  zostawali u nas na dłużej, a nie tylko na szybki objazd kraju – powiedział Ljupczo Mihailovski z ambasady Macedonii w Polsce. W spotkaniu obecni byli również konsul Ambasady Republiki Macedonii w Warszawie Xhevair Xhemaili, a także sekretarz generalny PIT Tomasz Rosset. (...) MS

>> Więcej przeczytasz w najnowszym numerze Wiadomości Turystycznych nr 10(16-31 maja 2014)

2014-05-27 15:35:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2014-06-15 10:59 489

Zapraszam na polską stronę turystyczną na której znajdziesz wiele miejsc o których nie miałeś/aś nigdy pojęcia, polska może Cię zachwycić swym pięknem. Wejdź przekonaj się o tym na http://tanie-wypoczywanie.pl Pomóż nam rozporomować nasz informator turystyczny, powiedz o nim znajomym, udostępnij na facebook-u. Na naszym portalu również możesz się zarejestrować i zareklamować swój lokal do wynajęcia, to wszystko za darmo ;)

2017-03-14 11:23 Caseynaf

wh0cd534816 <a href=http://advairdiskus2017.com/>generic advair</a>

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter