Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Przezmorze.pl na Forum Agentów. Promy po Bałtyku - oferta dla grup

Firma Przezmorze.pl jest multiagentem armatorów oferujących przejazdy promowe po Bałtyku, pakiety rejsowe oraz kompleksowe doradztwo. Na VI Forum Agentów będzie prezentować agentom swoją ofertę.


– Tworzymy programy wyjazdów do krajów nadbałtyckich, o jakie trudno na polskim rynku. Organizatorzy turystyki, chcąc sprostać rosnącym wymaganiom klientów, muszą reagować na ich potrzeby coraz szybciej i efektywniej, a z nami to jest znacznie prostsze. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do touroperatorów i opiera się na bezpośredniej sprzedaży agencyjnej biletów najważniejszych przewoźników promowych działających na Morzu Bałtyckim, takich jak Tallink&Silja Line, Moby Lines, St. Peter Line, Scandlines, Viking Line, Polferries, Fjord Line i Stena Line. Tworzymy nowy wymiar dystrybucji biletów promowych, proponując pakiety dostosowane do wymagań touroperatora. Nie jesteśmy zwykłym agentem armatorów – łączymy pojedyncze przejazdy promowe w jeden produkt.

Zapraszamy do rozmów o naszych pomysłach na niecodzienne trasy na szlakach bałtyckich od Norwegii, Danii poprzez Szwecję, Petersburg oraz Estonię i Łotwę. Chętnie podpowiemy, jak wykorzystać promy do stworzenia niezapomnianego wyjazdu dla Państwa turystów.

Jeśli oprócz agencyjnej sprzedaży szukacie Państwo także pomysłów na nowe wycieczki dla klientów, zapraszamy na spotkanie z nami na VI Forum Agentów Biur Podróży.

Przezmorze.pl

2017-10-27 11:22:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 

»


Czytaj cyfrowe wydania Wiadomości Turystycznych >>>

  
» 1-6.11.2017 – WORKSHOP
XIV Polsko–Rosyjskie Forum Turystyczne „ETO POLSZA!” ,
Wierchomla, organizator: POT, ZOPOT w Moskwie, MOT, www.pot.gov.pl
»  4-5.11.2017 – TARGI 
Snow Expo 2017, PGE Narodowy, Warszawa, organizator: Snow Expo, www.snowexpo.pl

»
6-8.11.2017 – TARGI
WTM World Travel Market,
Londyn, Wielka Brytania, organizator: Reed Exhibitions, london.wtm.com
Sylwetka

»» Maciej Dudziak, właściciel biura Happy Ways »więcej
.

»Newsletter

»

Zamów newsletter