Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE
Konrad Guldon pokieruje 

berlińskim ZOPOT-em
 

Konrad Guldon został dyrektorem zagranicznego ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Berlinie. Jak informuje POT, jest menedżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem, w tym ponad 17-letnim na stanowiskach kierowniczych. Od listopada 2007 roku był członkiem zarządu i dyrektorem zarządzającym firmy Sea Air Cargo, która obsługuje partnerów z całego świata, w tym głównie niemieckich przedsiębiorców.

W Sea Air Cargo zarządzał firmą, prowadził politykę personalną i rozwijał sprzedaż. Wcześniej pracował m.in. jako kierownik w Unitor Polska i w Fritz A UPS Company Polska, gdzie zajmował się m.in. nadzorem nad obsługą klientów niemieckojęzycznych oraz koordynacją projektów marketingowych na tych rynkach. Konrad Guldon jest absolwentem ekonomii na Uniwersytecie Szczecińskim. Biegle posługuje się zarówno językiem niemieckim jak i angielskim.

Jego pasją jest historia stosunków polsko-niemieckich. Ma bardzo szeroką wiedzę również na temat obecnych, wzajemnych relacji politycznych, kulturalnych i gospodarczych między oboma krajami – podaje POT. MG

2019-09-05 12:43:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Radosław Lewandowski, właściciel Biura Podróży Ready 4 Travel »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter