Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE

Sebastian Nasiłowski przewodniczącym zespołu ds. Turystyki i Rekreacji

Zespół ds. Turystyki i Rekreacji przy Rzeczniku Małych I Średnich Przedsiębiorców ma się zajmować problemami ważnymi dla branży turystycznej.

13 lutego Polska Izba Turystyki zorganizowała pierwsze spotkanie przedstawicieli branży turystycznej w ramach Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych I Średnich Przedsiębiorców. Wzięli w nim udział, przedstawiciele izb, samorządów i reprezentant Biura Rzecznika – Mikołaj Kruczyński. Podczas spotkania powołano Zespół ds. Turystyki i Rekreacji, na czele którego stanął Sebastian Nasiłowski.

Przewodniczący Zespołu ds. Turystyki i Rekreacji jest przedsiębiorcą turystycznym. Od ponad 20 lat prowadzi – wraz z bratem Łukaszem – biuro Tourist Polska, pełni też funkcję skarbnika w PIT. 

Pierwszym zadaniem Zespołu było zdiagnozowanie bieżących problemów branży turystycznej oraz wyznaczenie celów, jakimi będzie się zajmował przy okazji kolejnych spotkań (zaplanowanych na 9 i 12 marca). Ustalono, że w najbliższym czasie Zespół zajmie się problematyką podatku VAT marża w turystyce oraz konsekwencjami wprowadzenia nowego regulaminu rezerwacji w Muzeum Auschwitz.

Rada Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców jest organem opiniodawczym i doradczym Rzecznika. Zapewnia stały i bezpośredni kontakt ze środowiskiem przedsiębiorców, wspiera Rzecznika w działaniach na rzecz obrony praw polskich przedsiębiorców , monitoruje sytuację przedsiębiorców z sektora MŚP i diagnozuje ich problemy. W ramach Rady przedsiębiorcy mają możliwość opiniowania oraz opracowywania projektów ustaw, które bezpośrednio wpływają na sektor MŚP. MO

2020-02-14 11:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter