Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


DESTYNACJE
Turyści premiowani za przyjazd na Malediwy

Malediwy znalazły sposób na przyciągnięcie turystów do wyspiarskiego kraju. Ma im w tym pomóc program lojalnościowy.

Turystyka jest dla Malediwów jedną z podstawowych gałęzi gospodarki, odpowiada za ok. 2/3 PKB. W sektorze zatrudnionych jest 1/3 mężczyzn i 1/4 kobiet z tego kraju. Wyspiarskie państwo otworzyło się na turystów z zagranicy w lipcu. Ich powrót na rajskie wyspy jest jednak powolny, dlatego władze zdecydowały się wprowadzić motywator w postaci programu lojalnościowego, by zachęcić ich do częstszych odwiedzin.

Maldives Border Miles to program polegający na zbieraniu punktów. Premiowane jest nie tylko przekroczenie granic państwa, również długość pobytu oraz przyjazdy na specjalne okazje. Po zebraniu określonej liczby punktów turysta może je wymienić na bonusy. Im więcej punktów, tym wyższy poziom (Brązowy, Srebrny i Złoty) i atrakcyjniejsze bonusy w zamian. Pomysłodawcy nie informują póki co na jakie atrakcje mogą liczyć posiadacze punktów, pozostaje mieć nadzieję, że więcej zdradzą, kiedy program lojalnościowy wejdzie w życie 1 grudnia 2020 r.

Program został zainicjowany przez urząd imigracyjny - Maldives Immigration, wspólnie z Ministerstwem Turystyki Malediwów, agencję Maldives Marketing and Public Relations Corporation oraz Maldives Airports Company Limited. MO

2020-10-13 11:23:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Paweł Bączek, prezes zarządu JAN-POL Incoming Tour Operator.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter