Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIA
Ogólnopolskie Forum Biur Podróży przeniesione na marzec 2021
 

Ogólnopolskie Forum Biur Podróży organizowane przez redakcję Wiadomości Turystycznych to najważniejsze wydarzenie branżowe roku, które na stałe wpisało się w kalendarz touroperatorów, agentów turystycznych, ale też innych uczestników szeroko rozumianego rynku turystycznego.
 

W tym roku wydarzenie miało odbyć się jak zazwyczaj w listopadzie, na dzień przed targami TT Warsaw. I choć ta ostatnia impreza już wcześniej została odwołana, wierzyliśmy, że mimo wszystko uda się nam je zorganizować. Niestety sytuacja epidemiczna pogorszyła się na tyle, że spotkanie w tradycyjnej formule na żywo nie może się odbyć, dlatego postanowiliśmy przenieść naszą flagową imprezę na 16 marca 2021 r. Mamy nadzieję, że wówczas nic nie stanie nam na przeszkodzie, by powitać wszystkich uczestników i gości w nowej, zdrowszej rzeczywistości i z optymizmem zasiąść do rozmów i dyskusji. Choć rozważaliśmy organizację Forum w formie wirtualnej, zrezygnowaliśmy z tego pomysłu, bo jesteśmy przekonani, że nawet najlepszy system streamingowy nie zastąpi dyskusji przed publicznością zasiadającą na sali, nie pozwoli na prowadzenie rozmów w cztery oczy i nie będzie okazją do zawierania nowych znajomości.

A zatem pozytywnie nastawieni do przyszłości apelujemy: już dziś zarezerwujcie 16 marca na spotkanie w Warszawie. Bo przecież nie może Was zabraknąć na najważniejszej imprezie branżowej roku!

Redakcja Wiadomości Turystycznych

2020-11-06 12:01:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»»Mariola Linde, właścicielka Polskiego Biura Podróży w Olsztynie.
 
» więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter