Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


DESTYNACJE
Izrael wznawia pilotażowy program turystyczny
 

19 września, Izraelskie Ministerstwo Turystyki wznawia pilotażowy program turystyczny, umożliwiając zorganizowanym grupom  składającym się z 5-30 osób z krajów „zielonych, żółtych i pomarańczowych” odwiedzenie Izraela.

Aby kwalifikować się do wjazdu zagraniczni turyści muszą posiadać dowód drugiego szczepienia uznanego przez izraelskie Ministerstwo Zdrowia w ciągu ostatnich sześciu miesięcy lub otrzymania trzeciej dawki szczepienia. Turyści będą musieli również przedstawić negatywny test PCR, wykonany do 72 godzin przed przylotem, a po przybyciu na lotnisko Ben Gurion zostaną poddani testowi PCR i testowi serologicznemu. Po otrzymaniu wyników PCR i wyników serologicznych pobranych w Izraelu turyści będą mogli swobodnie podróżować po kraju.

Program pilotażowy, który został zainicjowany w maju 2021 r. w celu zapewnienia bezpiecznej, kontrolowanej opcji umożliwiającej zagranicznym turystom odwiedzanie Izraela, jest uważany za sukces. Do Izraela przyjechało wtedy ponad 2000 turystów, głównie z USA i Europy, a wśród grup nie stwierdzono ani jednego przypadku zakażenie koronawirusem. 

2021-09-09 16:16:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»EWA ZIELIŃSKA
, właścicielka biura turystycznego Podróże w Olsztynie. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter