Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


SZKOLENIA

Hotelarzu! Restauratorze! Wyślij pracownika na szkolenie o WarszawieWarszawska Organizacja Turystyczna uruchamia cykl szkoleń dla pracowników hoteli i restauracji, którzy mają bezpośredni kontakt z turystami. Chodzi o to, by dowiedzieli się więcej o Warszawie i dalej dzielili się tą wiedzą ze swoimi gośćmi.

Na początek cykl obejmie trzy spotkania – każde potrwa trzy godziny. W tym czasie przewodnicy, którzy zostali zaproszeni do współpracy przy tym projekcie, będą opowiadać o stolicy, jaką znają i kochają. Warsztaty odbędą się w Muzeum Życia w PRL, w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN i w Muzeum Polskiej Wódki. Jeśli projekt spotka się z zainteresowaniem, WOT nie wyklucza jego poszerzenia.

Przedsięwzięcie jest kontynuacją akcji zainicjowanej w zeszłym roku. Mowa o wzajemnej promocji członków przez mapę atrakcji turystycznych. Znalazły się w niej informacje o organizatorach wycieczek, instytucjach kultury, ciekawych atrakcjach i restauracjach. Mapa pomyślana była jako forma wsparcia dla rekomendacji czynionych przez obsługę hotelową. MG

2021-09-10 07:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»EWA ZIELIŃSKA
, właścicielka biura turystycznego Podróże w Olsztynie. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter