Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE

Prezydent Torunia nagrodził zasłużonych dla miasta


12 października w Dworze Artusa w Toruniu prezydent miasta, Michał Zaleski, nagrodził osoby i instytucje działające na rzecz rozwoju miasta. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele branży turystycznej.

Nagrody Prezydenta Miasta Torunia przyznawane są co roku. Edycja tegoroczna była wyjątkowa, bo uhonorowano również tych, którzy nagrody otrzymali w ubiegłym roku. W sumie wyróżniono ponad 30 osób. Jak informuje portal torun.pl, wiele nagród złożono na ręce osób, instytucji, które „na różnych frontach życia miejskiego walczyły z pandemią koronawirusa lub wykazały się kreatywnością w dostosowaniu form swojej działalności do zmienionej rzeczywistości życia społecznego”

Wśród wyróżnionych było trzech przewodników. Nadzieja Hajduczenia otrzymała nagrodę prezydenta za 2019 r. za całokształt działalności w zakresie promocji Torunia. Annę i Piotra Gajewskich, czyli Copernicana.pl uhonorowano za dostosowanie działań i oferty turystycznej do warunków pandemii Covid-19. MO, foto S. Kowalski, www.torun.pl

2021-10-14 14:12:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»EWA ZIELIŃSKA
, właścicielka biura turystycznego Podróże w Olsztynie. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter