Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


DESTYNACJE

Latem Warszawa tętni życiem

Warszawska Organizacja Turystyczna uruchomiła trzecią odsłonę kampanii Odkrywaj Warszawę. Akcja będzie prowadzona w mediach społecznościowych, a do jej udziału WOT zaprosił swoich członków.

Miasto ma być prezentowane na różnych płaszczyznach – od pobytu w hotelu, przez odwiedzanie restauracji, muzeów i innych atrakcji. Główne działania mają być prowadzone na profilu Odkrywaj Warszawę.

Akcja, w którą angażują się członkowie stowarzyszenia, może być prowadzona w różnych odsłonach w kolejnych porach roku. Treści mogą być tworzone w podziale na różne obszary tematyczne, okolicznościowe, czy z uwzględnieniem geolokalizacji.

Celem promocji jest podkreślenie letniego charakteru miasta, a do jego odrywania zachęcać będzie branża przez wzajemne polecenia.

Hasztag OdkrywajWarszawęLatem ma być mocno widoczny w mediach społecznościowych, bo w wakacje w stolicy dzieje się dużo. Wybierać można spośród imprez w takich miejscach jako Koneser, czy Fabryka Norblina, ale też wybrać się do muzeów i innych obiektów kulturalno-turystycznych oferujących zajęcia dla dzieci i młodzieży. MG

2022-07-05 08:21:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter