Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Konkurs na najlepsze wydawnictwo promocyjne

Redakcja Wiadomości Turystycznych ogłasza konkurs Róża Regionów 2011 na najlepsze wydawnictwo promocyjne gminy, miasta, regionu. Wydawnictwa to najbardziej klasyczna forma prezentowania walorów turystycznych. To właśnie one bardzo często mają decydujący wpływ na decyzję o wyborze kierunku wyjazdu lub miejsca na spędzenie urlopu.

Dlatego przy ich tworzeniu tak ważny jest stały rozwój i poszukiwanie nowatorskich rozwiązań. Wkład graficzny, informatyczny, ale również kreatywność, powinny przynosić nie tylko radość twórcom, ale i wymierne korzyści ze strony turystów.

Konkurs Róża Regionów, organizowany w tym roku po raz pierwszy, ma zwrócić uwagę na jakość promocji naszego kraju. Oceniając foldery promujące miasta, regiony i lokalne produkty turystyczne chcemy wspierać rozwój wysokich standardów prezentowania walorów turystycznych. Pragniemy, by wydawnictwa były estetyczne, dobrze zorganizowane i skuteczne. Z tego względu, wykorzystując doświadczenie ekspertów, ocenimy jaki poziom prezentują foldery polskich miast i regionów w tym zakresie.

Propozycja udziału w konkursie skierowana jest do miast, regionów, a także lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na łamach dwutygodnika Wiadomości Turystyczne, a jego zwycięzcy otrzymają wyróżnienie Róża Regionów 2011.

Foldery wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy przesyłać na adres Redakcji Wiadomości Turystycznych do 15 sierpnia 2011 r.

Wiadomości Turystyczne
Wydawnictwo Eurosystem
ul. Wawelska 78 ap.30
02-034 Warszawa

Dodatkowych informacji udziela:
Monika Arabucka
(22) 822 20 16
wt@wiadomosciturystyczne.pl
www.wiadomosciturystyczne.pl 

2011-07-01 16:25:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2017-03-16 01:22 GuestEreks

guest test post <a href="http://googlee.te/">bbcode</a> <a href="http://googlee.te/">html</a> http://googlee.te/ simple

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter