Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIA

Zakończyły się targi ITB. Odwiedziło
je ponad 90 tys. osóbW Berlinie zakończyły się właśnie jedne z największych targów turystycznych na świecie. W tym roku odwiedziło je 90,127 tys. gości z ponad 180 krajów, którzy mogli porozmawiać z 5,5 tys. wystawców ze 161 państw.

Do statystyk należy dołączyć też informację o 1300 kupcach, którzy są członkami ITB Buers’ Circle. Należą do niego wyłącznie osoby decyzyjne. W tym roku ich siła zakupowa była wyraźnie wyższa, a udział zagranicy wzrósł z 50 proc. w 2019 roku do 70 proc. w tym. Na targach nie zabrakło też przedstawicieli mediów – w sumie 3 tys. i blogerów (330), a także przedstawicieli świata polityki.

Branża na targach mówiła jednym głosem – ten rok może być dla niej rekordowy, choć pełne otwarcie się rynków w regionie Azji i Pacyfiku nieco się opóźnia.

W tym roku dużym zainteresowaniem cieszyły się programy networkingowe takie jak ITB Speed Networking, Get-together i wydarzenia organizowane na stoiskach oraz w pozostałej przestrzeni targowej. Wielu gości przyciągnął również kongres, na którym wystąpiło w sumie 400 ekspertów, którzy wzięli udział w 200 sesjach w 18 różnych blokach tematycznych.

Kolejne targi ITB odbędą się 5-7 marca 2024 roku. MG


Redakcja Wiadomości Turystycznych przygotowała i dystrybuowała na targach specjalne wydanie gazety, promujące polskie produkty turystyczne - ITB Polen

pobierz 

 

2023-03-10 06:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»

»Alicja Khrais
, Agencja Turystyczna Al`Tur w Stargardzie  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter