Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Join UP! wyśle dzieci do Turcji za darmoKids Go Free to promocja, którą z okazji targów ITTF w Warszawie przygotowało biuro Join UP! Rezerwując wycieczkę do Turcji dla dwóch osób pełnopłatnych, dziecko podróżuje za darmo.

Oferta specjalna obowiązuje od 15 do 24 marca, okres podróży obejmuje sezon wakacyjny tj. od 01.06.2023 do 31.08.2023. W skład promocji wchodzi: lot w obie strony; transfer grupowy z/na lotnisko; zakwaterowanie w hotelu z wybranym rodzajem wyżywienia, ubezpieczenie podstawowe, składka na fundusze TFG i TFP oraz wybrana wycieczka fakultatywna. - Tego lata wakacje w Turcji mogą być jeszcze tańsze dla wszystkich rodzin dzięki promocji Kids Go Free. W Join UP! pragniemy stworzyć możliwość podróżowania każdemu i nieustannie inspirować ludzi do odkrywania nowych miejsc. Możliwość spędzenia wakacji w ciepłym, pięknym kraju jest rodzajem terapii i ukojenia, dlatego nasza oferta jest przyjazna i zachęcająca - podkreśla Katarzyna Bayraktar, sales and development manager w Join UP! Polska.

Założycielami Join UP! są Yuriy i Oleksandr Alba. W Polsce firmą zarządza Alina Alba, prezes Join UP! Polska. Marka Join UP! razem z liniami lotniczymi SkyUp Airlines tworzą grupę UPFamily. Grupa działa w Ukrainie, Mołdawii, Kazachstanie, Łotwie, Litwie, Estonii i Rumunii, a teraz także Polsce.

W 2021 roku linia SkyUp Airlines była na drugim miejscu wśród ukraińskich przewoźników lotniczych pod względem liczby lotów w przestrzeni powietrznej Ukrainy. Jest też pierwszą linią lotniczą na świecie, która zaproponowała stewardesom zdjęcie szpilek i zastąpienie ich wygodnym sportowym obuwiem.

- Jesteśmy w Polsce, ponieważ nasza firma stale rośnie i ma długofalowe plany rozwoju w Europie. Polska jest dużym i ugruntowanym rynkiem, ale wciąż widzimy szansę, by zaoferować polskim turystom nowe kierunki, nowy poziom usług, dać ludziom więcej możliwości wyboru i podróżowania. Oczywiście, wiemy, że jest tu wielu Ukraińców i z przyjemnością przedstawimy im nasze oferty turystyczne. Wierzymy, że Ukraińcy wybiorą Join UP! i będą wspierać Join UP! Polska na jej nowej drodze - mówi Kateryna Ushakova, Europe Regional Director Join UP! MG

2023-03-22 07:01:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»

»Alicja Khrais
, Agencja Turystyczna Al`Tur w Stargardzie  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter