Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


MATERIAŁ PARTNERA

Zostań wystawcą podczas Pikniku
nad Odrą 2023Bądź częścią niesamowitego wydarzenia. Zaprezentuj swoją markę odwiedzającym, pozyskaj nowych klientów z Polski i z zagranicy oraz zbuduj wartościowe relacje biznesowe.

Już 13-14 maja 2023 na Wałach Chrobrego w Szczecinie, ponownie zagości Festiwal Podróżny i Czasu Wolnego PIKNIK NAD ODRĄ. Wydarzenie ma miejsce na nabrzeżu Odry w Szczecinie od 19 lat i jest to jedna z największych imprez plenerowych na Pomorzu Zachodnim, a także drugie największe targi turystyczne w Polsce! Zeszłoroczna edycja, która okazała się wielkim sukcesem, przyciągnęła ponad 50 tys. odwiedzających, którzy mogli przechadzać się alejkami wśród stoisk ponad 200 wystawców! Festiwal Podróży i Czasu Wolnego PIKNIK NAD ODRĄ to wydarzenie turystyczne łączące w sobie zarówno innowacyjne podejście do promocji regionów, branżowe spotkania networkingowe, jak
i elementy imprezy miejskiej.

Główną atrakcją Pikniku nad Odrą są przede wszystkim targi turystyczne Market Tour, drugie najstarsze targi turystyczne w Polsce, a pierwsze które mają formę plenerową. Market Tour jako strefa sprawdzi się idealnie do promocji regionów z kraju i zagranicy, touroperatorów czy branży hotelarskiej, ale nie tylko. To perfekcyjne miejsce do wystawienia się organizacji turystycznych, muzeów, hoteli, ośrodków wellness oraz innych podmiotów związanych z turystyką, np.: producentów sprzętu turystycznego czy firm zajmujących się transportem lotniczym, autobusowym i promowym.

Piknik nad Odrą to także Jarmark Rozmaitości, łączący w sobie zarówno strefę handlową, jak i gastronomiczną. W tej pierwszej, miejsce znajdzie się dla: twórców biżuterii, rękodzieła, mody czy gier i zabawek dla dzieci. Uczestnicy festiwalu uwielbiają kupować wyjątkowe pamiątki i prezenty dla bliskich, więc z pewnością nie pominą tych stoisk podczas wydarzenia. Strefa gastronomiczna będzie idealnym miejscem dla każdego, kto w swoim asortymencie posiada produkty spożywcze – zaczynając od waty cukrowej czy kobiałek z truskawkami, przez produkty regionalne z Polski i z zagranicy, a kończąc na foodtruckach z całego globu.

Swoje, specjalnie wydzielone miejsce na terenie Pikniku nad Odrą będzie mieć też strefa Browarów Rzemieślniczych. Już od rana miłośnicy wyjątkowych piw kraftowych czekają na jej otwarcie, by ugasić pragnienie niepowtarzalnym smakiem, ale także zyskać możliwość zaopatrzenia się w domowe zapasy. Udział w naszym wydarzeniu to nie tylko doskonała okazja do sprzedaży produktów, ale również miejsce, gdzie można pozyskać nowych, stałych klientów. Na strefę Browarów Rzemieślniczych zapraszamy wszystkie browary, które wytwarzane są na podstawie wyjątkowej formuły, bez względu na to, z którego miejsca Europy pochodzą.

Wyjątkowa strefa powstanie również na placu Adama Mickiewicza. Ocean Zabawy to kolorowa strefa dla dzieci, która obfituje w różne atrakcje – od występów, zabawy z animatorami, po zamki i dmuchańce. Jak w poprzednim roku, powstanie tutaj również strefa chillout, gdzie będzie można napić się kawy i skosztować smakołyków. Zapraszamy do wystawienia się wszystkie firmy, które swoje usługi lub produkty dedykują grupie najmłodszych bądź ich opiekunom.

Dla tych, którym nie wystarczy stoisko targowe lub z jakiegoś powodu nie mogą zostać wystawcą i zaprezentować swoich produktów podczas Festiwalu Podróży i Czasu Wolnego PIKNIK NAD ODRĄ, również mamy rozwiązanie. Po raz kolejny, na ścianie Muzeum Narodowego w Szczecinie pojawi się telebim. Przez cały weekend trwania Pikniku nad Odrą będą tam wyświetlane filmy promocyjne wystawców, lokalnych przedsiębiorców oraz regionów turystycznych z różnych części Polski. Chcesz, aby Twoja marka została szczególnie zapamiętana przez odwiedzających? Telebim to idealny sposób, bez względu w której strefie się znajdujesz lub powinieneś stać.

Zgłoszenia na tegoroczny Piknik nad Odrą zbieramy po pośrednictwem naszej strony internetowej www.pikniknadodra.pl/zostan-wystawca, na której znajdują się dokładne opisy stref wraz z formularzami zgłoszeniowymi. Na wystawców czekamy do 30.03.2023.


 

2023-03-29 09:36:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter