Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

Marketing w teorii i praktyce

ROT-y i LOT-y mają szansę zdobyć szeroką wiedzę z marketingu w zakresie najpopularniejszych narzędzi promocyjnych.

Ogólnopolski cykl bezpłatnych szkoleń marketingowych z zakresu najpopularniejszych narzędzi promocyjnych i PR, to projekt, który realizuje Polska Organizacja Turystyczna i firma Ecorys. Akcja rozpoczęła się 14 lipca i potrwa do połowy kwietnia 2012 roku.
Program pozwoli organizacjom regionalnym bezpłatnie skorzystać z wiedzy ekspertów marketingu.
Oferta szkoleń skierowana jest do Regionalnych i Lokalnych Organizacji Turystycznych, miejskich convention bureaus, administracji publicznej wszystkich szczebli oraz branży turystycznej. Tematyka spotkań będzie dotyczyła zagadnień e-marketingu, media relations, współpracy z agentami turystycznymi i wiedzy o badaniach marketingowych w turystyce. Ponadto uczestnicy nauczą się, jak tworzyć system informacji turystycznej w gminie i regionie oraz jak pozyskiwać inwestycje, które wpłyną na zwiększenie atrakcyjności turystycznej miejsca.
– Po pierwszych dwóch dniach od otwarcia rejestracji, zapisało się 719 osób, w tym 47 z LOT-ów i 116 z ROT-ów – mówi Bartłomiej Walas, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.
– Z punktu widzenia naszej organizacji najważniejsze są badania marketingowe. Liczymy, że dowiemy się jak zdiagnozować grupę docelową, do której powinniśmy kierować ofertę. Chcielibyśmy też nauczyć się trafnie określać strategię promocji naszego produktu – tłumaczy Beata Radziszewska z LOT w Kobylance. W każdym z województw realizowany jest zestaw tematów, wybranych przez regionalną organizację turystyczną z 16 propozycji oferowanych przez organizatora. Przygotowana tematyka uwzględnia potrzeby osób bez doświadczenia lub wykształcenia w kierunkach związanych z marketingiem i promocją, chcących poznać ich podstawy.
Budżet projektu wynosi 1 mln 250 tys. zł. Szkolenia odbywają się w ramach projektu „Promujmy Polskę Razem” i są bezpłatne. Uczestnikom zapewniany jest nocleg i wyżywienie. www.szkolenia.pot.ecorys.pl. MAK

2011-08-03 16:49:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
.

»

Sylwetka

»
»PRZEMKO NIEWIADOMSKI
, Agent Roku 2021, dyrektor biura Bon Voyage w Poznaniu. » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter