Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Nekera na bazie oferty Wizz Aira zawiezie klientów z Radomia na CyprNekera nawiązała współpracę z Wizz Airem, w ramach której będzie oferować wycieczki zorganizowane z Radomia na Cypr.

Pierwszy wylot zaplanowano na 13 grudnia 2023 roku, imprezy turystyczne będą mogły rozpocząć się zgodnie z rozkładem lotów Wizz Aira, czyli w środę albo w sobotę. To pozwala tworzyć pakiety o niestandardowej długości pobytu – na 3, 4, 5, 7, 12 i 14 dni.

Na przyszły rok touroperator oferuje z Radomia wyloty do dwóch popularnych kurortów w Bułgarii – Warny i Burgas, a przez całą jesień, zimę i wiosnę organizuje wyjazdy typu „city-break” do Rzymu i Paryża z lotniska Warszawa-Radom. - Najnowsza oferta biura Nekera, to znak, że touroperatorzy doceniają potencjał naszego lotniska. Dziękujemy za zaufanie i dotychczasową, udaną współpracę, licząc na kolejne kierunki, które będą spełnieniem oczekiwań naszych pasażerów – mówi Stanisław Wojtera, prezes PPL S.A.

W zimowej ofercie Lotniska Warszawa-Radom znajdują się już regularne loty do Rzymu i Paryża realizowane przez PLL LOT oraz czarterowe rejsy do Szarm el-Szejk w Egipcie obsługiwane przez biuro podróży Anex Tour na pokładzie linii Skyline Express, a także do Taby z biurem podróży Itaka. Sezon zimowy na lotniskach startuje razem ze zmianą czasu na zimowy, pod koniec października. MG

2023-10-17 15:13:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter