Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


DESTYNACJE 

Od 18 października wstęp do Koloseum tylko z biletem imiennym

W celu zapobiegania zjawisku spekulacji i zawyżaniu cen biletu do Koloseum, od 18 października br. wejście do tej słynnej atrakcji rzymskiej będzie możliwe tylko za okazaniem biletu imiennego.  

Bilety można kupić na miejscu w kasach biletowych, przez stronę internetową atrakcji oraz w centach obsługi telefonicznej. Co więcej, atrakcja chcąc być bardziej dostępną dla odwiedzających, zmieniła warunki sprzedaży biletów w poszczególnych kanałach dystrybucji. Jeśli chodzi o sprzedaż stacjonarną, otwarto nową kasę biletową w Largo della Salara Vecchia/Via dei Fori Imperiali, co oznacza, że liczba dostępnych kas została powiększona do sześciu. Dodatkowo zwiększono dwukrotnie liczbę biletów sprzedawanych na miejscu. 25 proc. wszystkich biletów ma być sprzedawana przez platformę B2B dla touroperatorów, a 55 proc. - przez platformę B2C lub dla odwiedzających indywidualnych.

Od 1 listopada Amfiteatr Flawiuszów będzie dostępny od godz. 8.30, a nie jak obecnie od 9.00. Wydłużono też godziny zwiedzania w ramach tzw. „Księżyca w Koloseum” do końca roku (począwszy od 31 października). MO, foto Pixabay.com

2023-10-17 17:11:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter