Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


KONKURS

Ruszył nabór do III edycji Polskich Marek Turystycznych

Polskie Marki Turystyczne to program, który ma pomóc w stworzeniu katalogu najbardziej atrakcyjnych, profesjonalnie zarządzanych regionów Polski. Marka Turystyczna powinna być łatwo identyfikowalna przez turystów i rerezentować wysoki poziom jakości, także skutecznie pobudzać ruch turystyczny na danym obszarze.

Nabór do III edycji programu prowadzony jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną. Do udziału w projekcie mogą się zgłaszać: stowarzyszenia, fundacje, jednostki samorządu terytorialnego, związki jednostek samorządu terytorialnego, które prowadzą działalność na terenie Polski. Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę Polskich Marek Turystycznych i wypełnić formularz. Zgłoszenia można przesyłać do 16 listopada 2023 r.

Laureaci projektu „Polska Marka Turystyczna” zostaną włączeni w wybrane działania promocyjne prowadzone przez POT na rynku krajowym, w tym będą promowani na dedykowanych profilach Polskich Marek Turystycznych oraz na profilach mediów społecznościowych prowadzonych przez POT. MO

2023-10-18 13:48:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter