Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BRANŻA

Turystyczna Organizacja Otwarta ma oddział w BułgariiPo dwóch latach rozmów i przygotowań Turystyczna Organizacja Otwarta powołała oddział w Bułgarii. Jej celem jest wspieranie współpracy polsko-bułgarskiej – między innymi pozyskiwanie zamożniejszych klientów.

Aktualnie gros Polaków wyjeżdżających do Bułgarii to klienci o tak zwanym średnim portfelu, pisze TOO w komunikacie prasowym. - Zależy nam na tym, żeby Bułgarię odwiedzali również bardziej zamożni klienci – dodaje TOO.

Wraz z Ambasadą Bułgarii organizacja określiła najistotniejsze punkty działalności, które obejmą wsparcie lokalnego rynku w szkoleniach z jakości obsługi klienta oraz wsparcie w polityce społecznej, która ma na celu aktywizować kobiety po czterdziestym roku życia do pracy w turystyce, wsparcie Bułgarii poprzez promocję w Polsce, ale również polskiego rynku poprzez promocję Polski w Bułgarii i doprowadzenie do większej wymiany obopólnej podróżnych w naszych krajach oraz wsparcie lokalnego rynku w przygotowywaniu i wprowadzeniu systemów rezerwacyjnych na teren Republiki Bułgarii.

Plan działania został opracowany w perspektywie długoterminowej. Przedsiębiorcy turystyczni Bułgarii oczekują współpracy i podzielenia się z nimi wiedzą. TOO Bułgaria ma być pomostem między oboma krajami.

Oddział bułgarski jest zarejestrowany w Burgas, siedziba znajduje się na Starym Mieście w Nesebyrze. Zarząd Turystycznej Organizacji Otwartej Bułgaria jest podległy pod zarząd w Polsce i składa się z trzech osób: prezesem została Magdalena Tekla a członkami zarządu prezes TOO - Alina Dybaś oraz pełnomocnik TOO Łukasz Mikosz.

Magdalena Tekla j związana jest z Bułgarią od ponad od 12 lat. Mieszka w Burgas gdzie prowadzi swoją firmę i zna doskonale potrzeby zarówno rynku bułgarskiego w nastawieniu na klienta jak i w orientacji na partnerów biznesowych. To ona będzie odpowiedzialna za kontakty z lokalnymi partnerami oraz za realizowanie polityki TOO na miejscu.

Powstanie stowarzyszenia zostało oficjalnie zainaugurowane 24 listopada na targach TT Warsaw przy udziale ambasador Margarity Ganevy oraz radcy ds. turystyki Nikolaja Kostova. Organizacja zaprasza wszystkich zainteresowanych do współpracy. MG

2023-11-24 11:02:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter