Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Renata Łątka dyrektorem sprzedaży w HanseMerkur
Renata Łątka do zespołu HanseMerkur dołączyła w czerwcu 2015 roku jako menedżer operacyjny. Obecnie zajmuje stanowisko dyrektora sprzedaży na Polskę.

 
więcej...

Grecos nagrodził za grywalizację

Na tegoroczny wyjazd dla najlepszych agentów Grecos zabrał ponad 50 agentów na Kos. W czasie gali Grecos Adventure! touroperator wyróżnił Agnieszkę Zbróg, agentkę z łódzkiego biura Odkrywaj Świat, która w programie szkoleniowym „Grywalizacja” zebrała 16,65 tys. punktów.

więcej...

Marcin Wujec prezesem OSAT
Na zebraniu w Warszawie  członkowie Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych wybrali nowy zarząd. Prezesem został Marcin Wujec.

więcej...

promocja
Najlepsza lekcja ever! - projekt edukacyjny targów TOUR SALON

Odkrywanie Śląska z Tomaszem Zubilewiczem, relacja Szymona „Simona” Radzimierskiego z wyprawy do Etiopii, tworzenie interaktywnej instalacji odwzorowującej podziemne formy natury, warsztaty robotyki i kodowania - te i inne atrakcje czekają na uczniów, którzy w tym roku wezmą udział w Najlepszej lekcji ever! podczas Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON.

 

więcej...

Maciej Wojnar Agentem Roku 2018Ekonomista z Krakowa, który niemal dwie dekady temu związał się z branżą turystyczną. Pracował w niej m.in. jako pilot, przewodnik, rezydent, również sprzedawca i dyrektor marketingu, wreszcie jako właściciel biura podróży Jagiellonia. Prywatnie miłośnik podróżowania, gór, narciarstwa i motoryzacji.

więcej...

Spotykamy się w Warszawie na targach TT Warsaw
Zapraszamy w dniach 22- 24 listopda na stoisko redakcji Wiadomości Turystycznych na Targach TT Warsaw, odbywających się w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Czekamy na Was w stoisku A2. Więcej czytaj w specjalnym wydaniu Wiadomości Turystycznych.

 
więcej...

Rozmawiamy o sprawach branży. W warszawskim hotelu Radisson Blu Centrum odbyło się VII Forum Agentów Biur Podróży
 

Program VII Forum Agentów


Partnerzy                           Partner wspierający                              Złoty partner
           Partner

Partner 

Partner

Partner

Partner Partner Partner Partner


Partner


Partner


Partner


Organizator

 

 

więcej...

promocja
Jesienno-zimowe nowości FlixBusa – połączenia do Szklarskiej Poręby, Bremy i Drezna

FlixBus nie zwalnia tempa. Pod koniec listopada i w połowie grudnia startują kolejne połączenia –m.in. do Szklarskiej Poręby, Hamburga, Drezna oraz Bremy. Do rozkładu, od 10 listopada, wróciła także linia na trasie Szczecin-Kraków, przez Gorzów Wielkopolski, Zieloną Górę i Wrocław. Większość połączeń jest już w systemie sprzedaży, a wkrótce do nich dołączy także linia 1304 na trasie Warszawa-Drezno.

 
więcej...

promocja
Turkish Airlines - zapraszamy do współpracy i wspólnego odkrywania świata

Turkish Airlines działają na polskim rynku od 2000 roku, ale to właśnie teraz, nauczeni latami lokalnych doświadczeń, postanowiliśmy odmienić nasz wizerunek i odświeżyć strukturę sprzedaży, marketingu i obsługi naszych Agentów na terenie Polski.


więcej...

VII Forum: Znaczenie niezależnych agentów rośnie

Marija Linnhoff, Prezes Verband Unabhängiger Selbstständiger Reisebüros - niemieckiej organizacji zrzeszającej niezależnych agentów turystycznych będzie gościem VII Forum Agentów. Stowarzyszenie skutecznie reprezentuje interesy samodzielnie działających doradców turystycznych.więcej...

promocja
Lubelskie zaprasza na workshop
 
więcej...

Dyrektywa- branża poprawnie zidentyfikowała problemy

Z Michelem de Blustem, sekretarzem generalnym Europejskiej Organizacji Związków Biur Podróży Unii Europejskiej (ECTAA), rozmawiamy o problemach, z jakimi zmaga się branża po wprowadzeniu dyrektywy o o imprezach turystycznych i PUT.

 

więcej...

promocja
Pakiety dynamiczne dla Twoich klientów

Twoi Klienci lubią samodzielnie planować wakacje i szukają niestandardowych rozwiązań? W Neckermann Podróże zarezerwujesz pakiet wakacyjny dostosowany do ich indywidualnych potrzeb. Z nami ułożysz plan podróży w oparciu o optymalne połączenia lotnicze i wyselekcjonowane hotele z oferty Neckermanna.  
więcej...

promocja
RateHawk partnerem VII Forum Agentów Biur Podróży
 
RateHawk to Innowacyjny System Rezerwacyjny dla Biur Podróży. Platforma jest całkowicie bezpłatna i umożliwia dokonywanie rezerwacji w ponad 1 000 000 obiektów noclegowych na całym świecie! Są to zarówno hotele, apartamenty jak i domy wakacyjne.

 
więcej...

promocja
Energylandia partnerem tegorocznego Forum Agentów Biur Podroży 
 

Największy w Polsce Park Rozrywki Energylandia w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin! Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park i Tropical Fun.

 
 

więcej...

promocja
TOP Touristik na VII Ogólnopolskim Forum Agentów Biur Podróży
 
Pakietowanie dynamiczne, to szybko rozwijający się trend w turystyce, umożliwiający tworzenie pakietów turystycznych (przelotu, zakwaterowania, transferu i ubezpieczenia) w czasie rzeczywistym w oparciu o najnowsze technologie i sprawdzonych kontrahentów w destynacjach. 

więcej...

promocja
Jesienno-zimowy roadshow

Zapraszamy na kolejną edycję spotkań branżowych Roadshow TSS Polska, tym razem pod hasłem: Europejska oferta turystyczna! 
 

więcej...

Obradowała Kapituła konkursu
Agent Roku 2018
 


08 listopada w hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie obradowała kapituła konkursu Agent Roku, którego organizatorem jest redakcja Wiadomości Turystycznych. W tej edycji o miano najlepszego agenta walczyło 14 agentów turystycznych zgłoszonych przez największych polskich organizatorów, którzy spośród swoich partnerów biznesowych wybierali agentów wykazujących się nie tylko wybitnymi zdolnościami sprzedażowymi ale również dobrą znajomością produktów i odpowiednim podejściem do klienta. 
 
więcej...

Rafał Buczak w My Travel

Z początkiem listopada stanowisko Dyrektora Sprzedaży Sieci Stacjonarnej My Travel objął Rafał Buczak. Będzie odpowiadać za zarządzanie sprzedażą w salonach należących do multiagenta. 

 

więcej...

Brytyjczycy chcą opłaty turystycznej dla gości z zagranicy

Brytyjczycy, którzy sami podróżują za granicę, domagają się od swojego rządu wprowadzenia opłaty turystycznej dla odwiedzających ich kraj.
 
 

więcej...

< 1   ...   284 285 286 287 288 290 291 292 293 294   ...   373 >
 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter