Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WARSZTATY

Eto Polsza tym razem w kujawsko-pomorskim

W programie wizyty rosyjskich uczestników Eto Polszy znalazły się m.in. kujawskie uzdrowiska – Inowrocław i Ciechocinek, najstarsza wieś w Polsce -Askaukalis, oraz turystyczna lokomotywa regionu – Toruń.

 

W początkach listopada w województwie kujawsko-pomorskim odbywała się szesnasta odsłona Polsko-Rosyjskiego Forum Turystycznego „Eto Polsza". Wydarzenie zorganizowane przez Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie i Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną miało na celu przybliżenie rosyjskim biurom podróży oferty turystycznej tego regionu Polski.

W wydarzeniu wzięło udział 35 rosyjskich biur podróży. W pierwszych dniach Forum goście zwiedzali województwo. Byli m.in. w Inowrocławiu i Ciechocinku, Toruniu, takżewnajstarszej polskiej wsi - Askaukalis, której historię poznawali w Centrum Kultury Kujaw Zachodnich w Łojewie.

Najważniejszym punktem Forum były warsztaty z udziałem polskich biur podróży, regionalnych hoteli i samorządów, które przeprowadzono w toruńskim Hotelu Copernicus. MO, Agnieszka Kowalkowska, foto K-POT.

2019-11-06 12:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter