Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»STUDY TOUR
Amerykańscy agenci zachwyceni Polską


Najciekawszym punktem wizyty amerykańskich agentów w woj. kujawsko-pomorskim była wizyta w Pałacu w Runowie Krajeńskim, gdzie odbywała się kolacja pożegnalna. Goście byli zachwyceni tamtejszym SPA i oczarowani ciszą i spokojem

Choć Europejskie Forum Agentów Turystycznych już za nami, trwają jeszcze wizyty studyjne, m.in. po Warszawie, Gdańsku i Łodzi. Dla części agentów zorganizowano famtripy jeszcze przed Forum. Amerykanie zwiedzali woj. zachodniopomorskie, dolnośląskie oraz kujawsko-pomorskie. W tym ostatnim wyjeździe uczestniczyło 20 osób. Program 2-dniowego objazdu po województwie był wypełniony po brzegi.

Poznawanie regionu Amerykanie rozpoczęli od Ciechocinka. W tamtejszej Warzelni Soli odbyła się powitalna kolacja, gdzie serwowano eksportowy produkt kulinarny – gęsinę. W mieście uczestnicy zaznajamiali się z ofertą uzdrowiskową, w tym usługami SPA. Jako kolejne na trasie znalazły się Toruń z Domem Kopernika i Muzeum Toruńskiego Piernika, oraz Bydgoszcz, gdzie uczestnicy zawitali do Exploseum, odwiedzili Wyspę Młyńską oraz Muzeum Mydła i Historii Brudu. Ostatnim punktem programu była wizyta w Pałacu w Runowie Krajeńskim gdzie zorganizowano dla gości szlachecką kolację. MO, Agnieszka Kowalkowska, foto Daria Kieraszewicz.

2019-11-15 10:28:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter