Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TURYSTYKA MIEJSKA

Do Warszawy przyjadą miłośnicy Pokemonów
17 lipca w Warszawie odbędzie się Pokemon Go Fest 2021 – City Activation. Jest to jedno z największych wydarzeń w świecie gier mobilnych, a dla miasta szansa, by zaprezentować swoje atrakcje turystyczne szerokiemu gronu odbiorców.

Warszawa jest jednym z 22 miast na świecie, w których Niantic, właściciel gry, zdecydował się zorganizować swoje wydarzenie. Aktywacja miejska, bo o tym mowa, polega na tym, że uczestnicy, grając na swoich smartfonach, przemieszczają się po całym mieście. W aplikacji opartej na formule poszerzonej rzeczywistości (AR) pojawiają się będą różne zadania do wykonania i postaci do odkrycia.

W Pokemon GO na całym świecie grają miliony osób, przeciętny użytkownik gier AR ma 22-35 lat, a na swoje hobby, w tym związane z nim podróże, wydaje znaczne kwoty.

Warszawa jest jedynym miastem w Europie Środkowo-Wschodniej, w którym ten event się odbędzie (ogółem na świecie wydarzenie odbędzie się w Polsce, Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, USA i Australii).
Wydarzenie udało się pozyskać dzięki staraniom Warszawskiej Organizacji Turystycznej. MG

2021-07-05 17:03:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter