Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BRANŻA

WOT podpowie, gdzie uczniowie mogą przenocować

Warszawa to atrakcyjny cel dla wycieczek szkolnych, przekonuje Warszawska Organizacja Turystyczna. Wyjazd dostarczy wielu wrażeń, nie zabraknie też elementów edukacyjnych. O ile z wyborem atrakcji problemów nie ma, to już o noclegi pytań do WOT kierowanych jest wiele.

Warszawska Organizacja Turystyczna opracowała broszurę z ofertami noclegów przygotowanymi przez jej członków. Znalazły się w niej między innymi hostele, które są niedrogimi miejscami zakwaterowania o różnym standardzie. Różnią się liczbą miejsc w pokojach, ofertą łóżek piętrowych oraz korzystaniem ze wspólnych powierzchni użytkowych jak kuchnia, jadalnia czy pokój odpoczynkowy. Klientami takich miejsc są zazwyczaj grupy szkolne, młodzieżowe, studenci z zagranicy, a podczas wakacji rodziny z dziećmi czy turyści indywidualni. Obiekty noclegowe zlokalizowane są w różnych częściach miasta, ale zawsze można z nich wygodnie dojechać transportem miejskim do centrum i wszystkich atrakcji turystycznych miasta.

Wcześniej WOT przygotowała też scenariusze wycieczek – oba opracowania są dostępne na stronie internetowej tej organizacji. MG

2022-08-19 08:15:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter